lekarz Ewa Kwaśny

Neurolog

Nie polecam..bardzo niemiła osoba,jako lekarz typowa pani procedura,niemiła nawet nie chce jej sie czytać dokumentów od innych lekarzy..a jak przeczyta podważa wszystkie ekspertyzy inny Doktorów..wyjątkowo niesympatyczna i pozbawiona empatii osoba.Lejkarzem chyba została za jakieś grzechy..lub na złość innym ludziom.Nie polecam..szkoda czasu i nerwów

Lekarz, który nie wykazuje oznak empatii. Wyśmiewa swego pacjenta nie umiejąc potraktować jego schorzeń poważnie. Będąc orzecznikiem zus jednego roku orzeka całkowitą niezdolność pacjenta do podjęcia pracy, a następnego podważając swoją poprzednią decyzję orzeka niecałkowitą niezdolność przy niezmieniającym się stanie zdrowia ( a wręcz jego regresie). Stosunek do pacjenta niedopuszczalnie lekceważący. Absolutnie nie polecam.

1 zaufanie do kompetencji : brak , dlaczego otóż dlatego ,że podważa innych lekarzy leczących , stawia wszystkim jedno schorzenie " podłoże somatyczne " , może powinna zmienić specjalizacje bo przy specjalizacji neurolog schorzenia takie jak np. wodogłowie , jamistość rdzenia ból jest somatyczny - porażka 2.poświęcony czas : za dużo za długi , osoby chore nie potrzebują bezczelności i upokorzenia , a niestety tak wyglądało spotkanie z P dr , nie jest to tylko moja opinia ale wielu innych osób , z którymi Pani dr miała kontakt 3.godny polecenia ...

3.godny polecenia : najgorszemu wrogowi bym nie poleciła tej P dr , ponieważ nie życzę nikomu tego co ja przeszłam na wizycie
4. tłumaczenie choroby i leczenie : wszyscy trafiający do tej P mają jedno schorzenie podłoże somatyczne , więc dużo nie tłumaczy , podważa innych specjalistów , uważa siebie za najważniejszą
5. kompleksowość podejścia : bez komentarza , patrz jak wyżej
6. uprzejmość : nie etyczne zachowanie w stosunku do pacjenta , bo przecież Orzecznik w ZUS bo taką funkcję sprawuje P dr nie ma petentów tylko pacjentów przed sobą , nie jest urzędnikiem a lekarzem , który przysięgał przysięgę Hipokratesa : po pierwsze nie szkodzić , a niestety ta P dr nie pomaga a szkodzi