dr Ewa Lange

Zabieg wykonany profesjonalnie. Polecam Panią doktor. Miła i sympatyczna kobieta i świetny fachowiec. Niskie opinie pisane chyba przez jakiś mlonów albo smutasów.

Zabieg wykonany profesjonalnie.
Polecam Panią doktor.
Miła i sympatyczna kobieta i świetny fachowiec.
Niskie opinie pisane chyba przez
jakiś mlonów albo smutasów.

Lekarz z powołania zasługuje na medal!!! Pani doktor wykonała mi zabieg laserowej korekcji wzroku w Kielcach - Klinika Wąsik, pełny profesjonalizm i fachowość. Wreszcie widzę bez okularów. Polecam wszystkim w 100%.

Jestem tuż po wizycie i daję mocnego negatywa, z wielu powodów: 1. Wizyta w kwocie 250 zł na której miałem nadzieję na tzw. "nowe życie" i liczyłem na rozmowę z lekarzem (przydzielono mi dr Ewa Lange) miałem wiele wątpliwości zarówno pod kątem bezpieczeństwa, procesu zabiegu jak i samego siebie (czy krople któe używam są ok? czy nie szkodzi nadciśnienie. jak z gojeniem, ile czasu będę w domu po zabiegu itp itd. Mój kon takt z lekarzem (Dr Lange) ograniczył się do jednej minuty (JEDNEJ MINUTY) podczas której oślepiła mnie i ...

Jestem tuż po wizycie i daję mocnego negatywa, z wielu powodów:
1. Wizyta w kwocie 250 zł na której miałem nadzieję na tzw. "nowe życie" i liczyłem na rozmowę z lekarzem (przydzielono mi dr Ewa Lange) miałem wiele wątpliwości zarówno pod kątem bezpieczeństwa, procesu zabiegu jak i samego siebie (czy krople któe używam są ok? czy nie szkodzi nadciśnienie. jak z gojeniem, ile czasu będę w domu po zabiegu itp itd. Mój kon takt z lekarzem (Dr Lange) ograniczył się do jednej minuty (JEDNEJ MINUTY) podczas której oślepiła mnie i stwierdziła że super się nadaję (jestem PEWIEN że nie zaznajomła sie z moim wywiadem lekarskim - międzyczasie przebywała w zabiegowym). Pan dr po wydaniu tej wątpliwej opinii zamówiła taxi (przy mnie) i trzasnęła drzwiami. - nawet obsługa była zdziwiona, ze nawet nie wiem na jaki zabieg się kwalifikuję, za jaka kwotę itd.. wstyd traktować tak kogoś, kto przychodzi z nadzieją na tak istotną dla życia sprawę.
2. Organizacja - termin ustanowiony wcześniej na 17 (wczesniej nie mogę), pracują rzekomo do 20 tej. Dwukrotnie otrzymuję telefony z zmianą terminu (2x ten sam finał rozmowy) Załtwiam opiekę dla dzieci (Żona staje na wysokosci zadania i szybko przyjeżdżą z pracy (a tez jest lekarzem - tylko że szanuje pacjentów), jade na złamanie w piątkowym korku i co? czekam.... kilkukrotnie czekam - badanie trwało 2,5h. Głodny i nastawiony na badanie godzinne (tak mnie informowano) nie informowano natomiast że po badaniu będe ślepy przez 2h. Katastrofa.
3. Organizacja po raz 2, niby "ąę" zakład na poziomie, a podczas mojego badania dr Lange wprowadza staruszkę i zrzuca mnie z krzesła żeby jej zrobić badanie (nie wyprasza mnie z pokoju - siedze i obserwuję zażenowaną Panią! (badanie wzroku u staruszki moze być wstydliwe) WTF?
4. Za te 250 zł oczekiwałem albo: Pewności ze nadaję się do zabiegu i informacji o zabiegu albo zaswiadczenia do pracy o wadzie wzroku. Nie dostałem nic z tych rzeczy (nie upominalem się co prawda, ale nie było już komu)
5. Polityka cenowa - siedząc w poczekalni usłyszałem ze jakaś pani decyduje się na zabieg dzis i dostaje rabat 20% (moim zdaniem takie rozmowy są tematem za drzwiami), mi rabatu nie proponowano.
6. Na stronie www widnieje opcja
Premium Lens Trans PTK (zakres -4,5 do +2,0 cylinder do 1,0) 1590 zł
To magnes, nikt mi tego nie zaproponował ani nie powiedział o różnicach w zabiegach a z pieniedzmi liczę się jak prawie każdy Jestem przekonany że to jakas staroć i tego juz nie robią.
1590 nie jest równe 3900 zł

Miałam zabieg w Sopocie, w klinice, z którą Pani doktor współpracuje. Jestem bardzo zadowolona! Nie dość, że miałam dużą wadę (-10 i -11), to jeszcze rogówkę sporo cieńszą niż normalna. Pani doktor bardzo profesjonalnie podeszła do sprawy, nie ryzykowała niepotrzebnie, a i tak udało się zejść do niecałej -1 dioptrii. Pani doktor bardzo miła, profesjonalna, potraktowała mnie jak partnera, a nie głupiego pacjenta. Specjalnie dla mnie poświęciła sporo swojego czasu. Wszystko mi wytłumaczyła i obszernie odpowiadała na wszelkie zadawane pytania. Ma bardzo duże doświadczenie, ale nie wywyższa się z tego powodu, a wzbudza zaufanie. Szybko wróciłam do pracy, nie mam żadnych skutków ubocznych po zabiegu. Jestem bardzo zadowolona (tak z kliniki, jak i z Pani doktor). Ważne, że nie podejmowała niepotrzebnego ryzyka, zrobiła ile się dało. Niezwykle profesjonalna i życzliwa osoba!

Pani doktor, jest Pani cudownym specjalistą. A dlaczego nie ma Pani na liście biegłych sądu okręgowego w Warszawie? Jest Pani w innych sądach, a przecież w Warszawie też Pani przyjmuje. Super by było, gdyby Sąd w Warszawie mógł zlecać Pani opinie. Na liście Warszawskich biegłych nie ma okulisty, a Pani byłaby świetna.

Od wielu lat jestem pacjentką dr Lange i lepszej okulistki nie mogłabym sobie wyobrazić. Kompetentna, miła, wzbudzająca zaufanie. Nie obiecuje złotych gór, tylko szczerze przedstawia wszystkie możliwości terapii.

W Krakowie jeśli chodzi o laserową korekcję wzroku w Voigt Medice pojawia się praktycznie tylko na zabiegi i robi to co jej do komputera wgrają, w ten sposób zniszczyła mi wzrok bezsensownymi poprawkami dziwnymi metodami, o których zadecydował optyk zamiast lekarza, a mogła mnie uratować zwykłą opinią że nie popiera poprawki (zdążyłem zamienić dwa zdania przed zabiegiem pytając czy warto) tak zostałem okaleczony do końca życia, tak że nie da się dobrać okularów które moga skorygować masakrę jaką zrobiono mi z rogówką

Pani Doktor jeśli chodzi o klinikę w Krakowie (interoftalmika --- aktualnie Voight Medica) to zjawia się chyba tylko na zabiegi laserowej korekty i później widzi się Ją tylko na drugi dzień, więc ciężko coś powiedzieć--ja z zabiegu nie jestem zadowolony, drugi raz nie zdecydowałbym się, jednym z powodów jest brak opieki i pomocy w razie ewentualnych problemów, co odczułem na sobie - przydałoby się żeby Pani Doktor uczestniczyła w późniejszych kontrolach

bardzo profesjonalny chirurg, szybka finalizacja operacji przy schorzeniu oka, jakie posiadam. dr Ewa Lange stosuje najnowoczesniejsze metody, wzbudza zaufanie, jest osobą niesamowicie sympatyczną i ciepłą, potrafi wywołać u pacjenta wewnętrzny spokój w trakcie stresującej operacji.

super lekarz, specjalista w chirurgii refrakcyjnej, chyba najlepsza w Polsce i operuje w Krakowie na najnowocześniejszym sprzęcie