lekarz Ewa Łasowska

syn choruje już trzy tygodnie a pani dr przepisuje kolejne leki i nic zero efektu i pewnie kolejna wizyta prywatna .

super lekarz, super babka- znam ją od 25 lat

super lekarz, super babka- znam ją od 25 lat

Pani doktor Ewa Łasowska jest bardzo kompetentnym i świetnym lekarzem pediatrą, łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem, posiada wyjątkowy spokój wewnętrzny, grzeczna, uprzejma, poświęca pacjentowi wyjątkowo dużo czasu,szybko zdiagnozowała chorobę mojej wnuczki, co nie udało się trzem innym lekarzom i co ważne wyleczyła dziecko.To uczciwy i wybitny lekarz. Polecam Panią doktor.

Świetna kobieta. Potrafi podejść do pacjenta z rozwagą. Synek ma astmę. Nigdy nie był leczony antybiotykiem, a zawsze Pani Ewa potrafiła pomóc z jego dolegliwościami, bez faszerowania dziecka od początku antybiotykiem jak inni ,,SPECJALIŚCI". POLECAM!

MOIM ZDANIE PANI DOKTOR BARDZO MIŁA,ALE JAK ZAWSZE JEST JAKIEŚ ALE.PRZEZ DZIEWIĘĆ MIESIĘCY NIE ZAUWŻYŁA U MOJEGO DZIECKA,ŻE MA SKAZE BIAŁKOWOM.TAK NIE POWINNO SIĘ DZIAĆ.PRZEPISYWAŁA MAŚCI NA STERYDACH I NIE POINFORMOWAŁA NAWET JAK DŁUGO MOŻNA NIĄ SMAROWAĆ.OWSZEM JAK SAMA ZAPYTAM SIĘ O COŚ TO BARDZO GRZECZNIE WYJAŚNI,ALE NIE ZAWSZE TAK,ŻEBY CZŁOWIEK ZROZUMIAŁ.WIEM ILE LUDZI TYLE OPINI I JAK JUŻ WSPOMNIAŁAM ZAWSZE JEST JAKIEŚ ALE.MAM NADZIEJĘ,ŻE JUŻ NIGDY SIĘ NIE ZAWIODĘ NA PANI DOKTOR BO RZECZYWIŚCIE JEST MIŁA W STOSUNKU DO PACIENTÓW.

Bardzo miła kobieta, ze świetnym podejsciem do dzieci..niestety nie zawsze zgadzam sie ze sposobem leczenia (antybiotyki), ale to moj problem. poza tym pamieta wszystkich swoich pacjentow, a to sie chwali