Ewa Lebiedzińska

Położna

Pani Ewa to wspaniała kobieta. Dzięki niej mój porod przebiegł szybko a synek urodził się zdrowy :) jest bardzo profesjonalna a do tego ciepła i kochana. Każdej kobiecie życzę takiej położnej jak Pani Ewa. Kolejny porod tylko z nią!

To przekochana polozna.Dzieki niej corka urodzila sie szybko i sprawnie.Fachowo i rzetelnie przekazywala informacje,mimo bolu i emocji dokladnie wiedzialam czego ode mnie wymaga i co sie bedzie dzialo.dzieki nowet metodzie skonczylo sie na malenkiej ilosci szwow i ekspresowym powrocie do formy.polecam bardzo!

Niezwykła, miła, kompetentna, pomocna lepiej trafić nie można!!! Dziękujemy

Niezwykła, miła, kompetentna, pomocna lepiej trafić nie można!!!
Dziękujemy

urodziłam córeczkę 4.11.2012, "połowa" porodu, aż do finału, odbyła się pod opieka Pani Ewy. Jestem pod wielkim wrażeniem jej powołania, bo widać, że jest to położna z powołania. Z humorem, udziela jasnych wskazówek, bardzo fajnie prowadzi poród, przy tym wszystkim ma duże kompetencje, wie jak zareagować w każdej sytuacji. Myślę, że gdyby nie ona, to bym nie urodziła;) Życzę każdemu, żeby trafił na tak wspaniałą osobę w tak ważnym dniu!:)

Krzysztof i Sylwia . Zdecydowanie polecamy tę położna każdej przyszłej mamie ! Zaangażowanie i profesjonalizm Panie ewy jest naprawdę godny podziwu , doskonale wie kiedy zacząć poród . Na szczęście nasz rodzinny poród odbył się szybko i bez komplikacji w bardzo ciepłej atmosferze i pełnym zaufaniu do Pani Ewy . Co ważne poród odbył się bez żadnych nacięć ( na początku zaznaczyliśmy ze nie chcemy aby nacinać krocze ) Pani Ewa stwierdziła ze zrobi to tylko w ostateczności ! dzięki temu żona i dziecko już 2 dni po porodzie wrócili do domu !
Bardzo polecamy Panią Ewe i dziękujemy za szczęśliwy poród .

Urodziłam córkę 19.12.2009. Poród był bardzo cięzki, ok. 30 h. Ostatnie godziny spędziłam pod opieką położnej Ewy Lebiedzińskiej. Miałam komplikacje, potęzne skurcze i brak rozwarcia, w końcu pęknięcie szyjki macicy, krwotok. Dziecko zaczęło się dusić. Wierzę, że dzięki opiece, wiedzy, doświadczeniu i wytrwałości p. Ewy wszystko skończyło się dobrze. Jako jedyna naprawdę się mną opiekowała, kontrolowała proces porodu, rozmawiała. Wiedziała kiedy należy zacząć akcję porodową, pięknie przywitała moją córcię na świecie. Było rano a po wspólnej stresującej nocy p. Ewa miała jeszcze chęci zrobić mi herbatę, pocieszyć, a nawet pośmiać ...

Urodziłam córkę 19.12.2009.
Jako jedyna naprawdę się mną opiekowała, kontrolowała proces porodu, rozmawiała. Wiedziała kiedy należy zacząć akcję porodową, pięknie przywitała moją córcię na świecie. Było rano a po wspólnej stresującej nocy p. Ewa miała jeszcze chęci zrobić mi herbatę, pocieszyć, a nawet pośmiać się!!!
Wspaniały zawodowiec i cudowny człowiek!

Pani Ewa jest pierwszej klasy położną - uratowała moją żonę i córeczkę - lekarze zignorowali to, że żona mimała już od trzech dni skurcze i twierdzili że to jeszcze nie poród. Tego samego dnia przyszła na zmianę Pani Ewa a po trzech godzinach urodziła się nam córeczka. Dziecko urodziło się owinięte pępowiną dwa razy a wody były już zielone od kilku godzin. Żaden z lekarzy a było ich ze trzech nawet nie zbadał żony jak trzeba i tego nie zauważył. Gdyby nie reakcja Pani Ewy na cierpienia żony nasza córeczka mogłaby nie przeżyć. Dziękujemy jej serdzecznie i polecamy każdej rodzącej kobiecie taką fachową opiekę.

Rodziłam w lipcu,miałam szczęście że trafiłam na Panią Ewę.Dzięki niej urodziłam szybko,mówiła co mam robić żeby aż tak się nie męczyć.Nawet pomogła mojemu mężowi bo miał chwile słabości:-)A nawet grosza za to nie chciała jak to robią inni:-)Mogę polecić Panią Ewe każdej przyszłej mamie. DZIĘKUJE PANI EWO!!!