lekarz Ewa Limanowska-Brachaczek

1,8
1,9

P. Doktor Limanowska lepiej gdyby poszła juz na emeryturę.. W 5 tyg ciazy zrobila usg przez brzuch twierdzac ze i tak nic nie zobaczy... Nie interesowaly jej wyniki krwi beta hcg dodatnie... Stwierdzila ze widzi torbiel ale nie jest pewna czy moze to ciąża czy może ciąża pozamaciczna.. Brak badania ginekologicznego na 1 wizycie.. No i oczywiście stwierdzenie ze nie moze dac L4 bo coz dostanie kare a najlepiej jakbym na mc poszla do roboty... Nie wazne ze to praca fizyczna cóż dam rade.. A ciąże moze ona stwierdzic za miesiąc... Nie polecam!!!

Lekarz godny polecenia. Pani doktor prowadziła moja 1 ciąże i na pewno kolejna również będzie prowadzic :)

Miałam do czynienia z Panią Doktor niedawno - wiedzą się nie popisała biorąc poronienie zatrzymane (od 2 tygodni) za wczesną ciążę. Do pacjenta podchodzi z mega fochem i niechęcią i nie jest zbyt miła. Miałam wrażenie, że nic jej się nie chce. Byłam pacjentką "z ulicy" - może gdybym była prywatnie byłaby milsza. Nawet się nie przedstawiła - teraz się zresztą nie dziwię czemu... odradzam. Są lekarze milsi i bardziej profesjonalni - ich się trzymajcie.

Najgorszy lekarz ever. Przez nią przestałam chodzić do lekarza. Nie ma bardziej chamskiej lekarki. Długo by opowiadać

Wizyta u Pani doktor jest OK. Jest miła i zabawna. Nie odczuwałam żadnego dyskomfortu podczas badania. Jednakże jak powiedziałam że staram się o dziecko i martwię sie to po pierwsze nie powiedziała że podczas starania się powinno się łykać kwas foliowy. Po 2 powiedziała, że do 2 lat to jeszcze w normie a to nie prawda. statystycznie od 3 do 6 miesięcy. Chciałam wykonać badania niestety ZUS płaci za badania po 2 latach od starania się. I powinnam skłamać wówczas mogłaby mi je zlecić. Natomiast powiedziała że mogę je wykonać sama że nie są drogie. A jednak tanie nie. Na szczęście udało się bez pomocy lekarza.
U innego lekarza koleżanka jak powiedziała że się stara dostała zestaw badań do zrobienia i mini szkolenie (np aby jeść kwas foliowy)

Nie zgadzam się z opiniami innych pacjentek. Od 2 lat jestem pacjentkom Pani doktor Limanowskiej i jestem bardzo zadowolona aktualnie prowadzi moja ciążę i nie mam żadnych zastrzeżeń. 2 lata temu prowadziła także ciążę mojej bratowej która jest tak samo zadowolona jak ja.

Nie wspominam miło wizyty u tej pani. Strasznie niemiła i niedelikatna. Poza tym nie potrafi postawić odpowiedniej diagnozy. Niekompetentna, badanie wykonuje z łaską. Wizyta u niej to istny koszmar.

1. Kiedys nie wzielam ze soba wynikow to powiedziala, ze nie mamy o czym rozmawiać, ale to akurat przebolałam. 2.W 5 tyg. ciąży miałam zrobione przez ta kobiete tylko usg. Dr. nie założyła mi żadnej książeczki, nie poinformowała o kwasie foliowym, niczego nie wytłumaczyła, tylko usg, zero informacji i tyle!( miałam się wszystkiego chyba sama domyślic). Mam pracę fizyczna,to i tak nie chciala mi dac l4, chociaz mi przysluguje, powiedziała, że nie będzie ryzykować w ZUS!!Z łaską wkoncu wystawiła zamiast na ciąże, to na UWAGA: ZANIK MIESIACZKI!!!(maja swoje symbole na ...

2.W 5 tyg. ciąży miałam zrobione przez ta kobiete tylko usg. Dr. nie założyła mi żadnej książeczki, nie poinformowała o kwasie foliowym, niczego nie wytłumaczyła, tylko usg, zero informacji i tyle!( miałam się wszystkiego chyba sama domyślic). Mam pracę fizyczna,to i tak nie chciala mi dac l4, chociaz mi przysluguje, powiedziała, że nie będzie ryzykować w ZUS!!Z łaską wkoncu wystawiła zamiast na ciąże, to na UWAGA: ZANIK MIESIACZKI!!!(maja swoje symbole na druku l4). Szok!Tragedia z tą kobieta,a przy tym stwierdzila, że nie widzi ciaży (pomimo wcześniej zrobionego usg z ocena na 5 tydzien i moich wyników krwi)!!!Co to ma być? ZUS,NFZ o co chodzi? Boją się dawac l4 ale nie boją się o kobiete w ciazy pracujaca fizycznie?o jej dziecko? to są lekarze? nigdy juz nikomu jej nie polece, wrecz przeciwnie odradzam!Nie wiem kto tutaj zawinił bardziej, czy prawo, państwo, czy ta kobieta, ktora moim zdaniem nie nadaje sie na ginekologa!Pozdrawiam i odradzam zwłaszcza w ciąży!

Pani Limanowska nie jest osobą, która poświęca dużo czasu na rozmowę z pacjentem, sprawia wrażenie jakby się śpieszyła. Niestety muszę potwierdzić, że nie wykazuje większego zainteresowania problemem zdrowotnym. JEDNAK mimo tego jest miła i uprzejma. Wizyta była szybka i "od ręki" USG oraz cytologia.

Wstretna podstazala kobieta.Niczego nie tlumaczy bo poprostu nie ma na to czasu, na wizyte poswieca minimum 5 min.Absolutnie nie wzbudza zaufania jest nie mila i nie delikatna. NAJGORSZA WIZYTA W MOIM ZYCIU.