lekarz Ewa Liska-Markiel

1,5
1,5
1,4
1,4

Zdecydowanie odradzam wizytę u pani doktor!!! Byłam tam tylko raz, bo wskazał mi ją ubezpieczyciel i więcej nie pójdę! Pani doktor przyszła spóźniona ponad godzinę. Stracony czas nadrabia kosztem wizyt. Rozmowa z pacjentem oraz badanie przebiegły szybko, w nerwowej atmosferze i skończyły się po kilku minutach. Syn jeszcze się ubierał, gdy zostaliśmy wyproszeni z gabinetu. Na pytania pacjenta zabrakło czasu. Do tego lekarka bardzo niemiła, opryskliwa zarówno w stosunku do dziecka jak i rodzica. Przedmiotowo traktuje pacjentów. Z wizyty nic nie wynikło. Strata czasu.

Nie polecam. Pani doktor bardzo nieuprzejma jakby z łaską przyjmowała pacjenta. Odczulam się trzeci rok i byłam zmuszona pójść do pani dr ponieważ mój dotychczasowy lekarz zmienił miejsce pracy. P. Dr nawet nie spojrzała do komputera aby zapoznać się z historią choroby bo jak stwierdziła "nie chce jej się" następnie podważała kompetencje laryngologa, że złymi lekami mnie leczy i ona się temu sprzeciwia. Podany zastrzyk odczulający nigdy mnie tak nie bolał jak w wykonaniu pani dr. Moja wizyta była u tej Pani pierwszy i ostatni raz.

Podany zastrzyk odczulający nigdy mnie tak nie bolał jak w wykonaniu pani dr.
Moja wizyta była u tej Pani pierwszy i ostatni raz.

Kategorycznie odradzam, doktor wypisała receptę na szczepionkę nie czekając na wyniki badań krwi, kiedy ją zakupiliśmy i przyszliśmy na wizytę czekaliśmy 1.5 godziny w poczekalni ze szczepionką która powinna być przechowywana w lodówce, na wizycie okazało się ze jej nie poda bo są złe wyniki krwi. Dodam ze prosiliśmy o schowanie szczepionki do lodówki, spotkaliśmy się z agresją i lekceważeniem i wyśmiewaniem. Kolejna alergolog powiedziała ze nie poda szczepionki o której nie wie jak była przechowywana także jesteśmy stratni 850 zl.

Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej Pani. Jest opryskliwa i nieuprzejma. Nie wysłuchuje do końca pacjenta. Najpierw pyta co mnie do niej sprowadza, a gdy zaczynam mówić o swoich dolegliwościach, przerywa w połowie zdania. Gdy w wywiadzie oświadczyłam, że robiłam tomografię zatok, zapytała mnie gdzie ją mam, odpowiedziałam, że w domu ponieważ nie przyszło mi do głowy żeby brać do alergologa badania laryngologiczne, to opryskliwym tonem powiedziała, że ona też jest świetnym specjalistą. Chodzę do różnych specjalistów ale takiego traktowania pacjenta jeszcze nie widziałam, a była to prywatna wizyta. Zdecydowanie odradzam wizyt u tego lekarza.

Pani doktor jest nieuprzejma, odpowiada na pytania od niechcenia m.in. "musiałaby Pani przyjść na moje wykłady na medycynie" (przy czym pytanie nie było bardzo skomplikowane i dotyczyło leku, który miałabym przyjmować). Odradzam stanowczo.

Wizyta w enel-med. Pani doktor w trakcie wizyty bardzo opryskliwa i agresywnie nastawiona, spóźniła się 30min. Komentowała życie osobiste i rzucała oskarżenia w moim kierunku. Na spokojną próbę dialogu odpowiadała agresywnie. Jej zdaniem lekceważę swoje zdrowie bo zwlekałem z leczeniem alergii i wyczekałem na najgorszy moment pandemii (wiec leczenie mi się nie należy?) Więc po co w ogóle przyjęła wizytę? Wiadomo wypłata będzie.

Absolutnie nie polecam wizyty u tej pani. Zarozumiała, opryskliwa, niekompetentna. Nie chciała mnie wysłuchać, postawiła diagnozę bez żadnych badań.

Opryskliwa i wyniosła. Zarzuca marnowanie czasu "światłego specjalisty". Robi sporo osobistych wycieczek rugając pacjenta jak dzieciaka. Nie polecam, jeśli ktoś preferuje być traktowany jak człowiek.

1. Podczas wywiadu pacjent jest lekceważony, a rozmowa przebiega w dziwny, napięty sposób. Odniosłam wrażenie, że Pani Liska-Markiel lubi się wywyższać. Kilkakrotnie podczas rozmowy podkreślala, że przyszłam do specjalisty. 2. Byłam umówiona na godzinę 14, Pani alergolog przyszła do pracy o 14.40, do gabinetu weszłam o 15.20. Zamiast przeprosić dużą grupę pacjentów oczekujących na korytarzu, zwróciła w bezczelny sposób uwagę recepcjonistce, że nie ma przygotowanych recept na swoim biurku. 3. Wizyta 10 min.-130 zł Test pokarmowy 25 min. - 160 zł Test na pyłki 25 min.- 160 zł Zostałam skierowania ...

2. Byłam umówiona na godzinę 14, Pani  alergolog przyszła do pracy o 14.40, do gabinetu weszłam o 15.20. Zamiast przeprosić dużą grupę pacjentów oczekujących na korytarzu, zwróciła w bezczelny sposób uwagę recepcjonistce, że nie ma przygotowanych recept na swoim biurku.

Wizyta 10 min.-130 zł
Test pokarmowy 25 min. - 160 zł
Test na pyłki 25 min.- 160 zł
Zostałam skierowania na badanie krwi- 340 zł
Przepisano mi lekarstwa i maści- ok. 200 zł
Po przeczytaniu ulotek dołączonych do maści, które mi przepisala okazało się, ze nie mogę ich stosować w przypadku mojej dolegliwości. Po prostu przepisala mi niewłaściwe leki.

Nie polecam osobom, które się choć trochę szanują oraz nie dysponuje dużym budżetem.

Fantastyczny lekarz doskonały diagnosta nie odpuszcza żadnego pacjenta kocha to co robi, urocza osoba z poczuciem humoru,Wyleczyła dwoje moich dzieci ,nikt nie rozpoznał alergii ona tak odczuliła i nasze życie zmieniło się,Polecam ją wszystkim,Jest zapracowana,ale zawsze ci pomoże zupełnie nie rozumiem niektórych opinii niezwykle krzywdzące i niesprawiedliwe,Jeśli naprawdę chodzi Wam o leczenie idzcie do tej lekarki