2,7
2,4
2,6
2,5

Chodzę do dr Łojko ok 20 lat. I żyję 😁 Jest bardzo konkretna i potrafi leczyć. Jedyny minus za punktualność.Polecam jako ginekolog i endokrynolog

Witam, niestety muszę przychylić się do złej oceny pracy tej Pani , poszłam na wizytę z wynikiem TSH 0,015 gdzie norma minimalna to 0,35 . Ta pseudo lekarka stwierdziła że to nic takiego mam zmniejszyć dawkę leku o połowę. Nie zleciła dodatkowych badań , nie zleciła USG tarczycy. Nawet jak sama ją poprosiłam stwierdziła że dodatkowe badania są niepotrzebne. Przy takim wyniku - to chyba jakaś kpina. Następna wizyta w przyszłym roku. Sama już wiem że muszę zmniejszyć dawki i nie potrzebuje do tego lekarza. Ale niestety tak jest leczony pacjent przez tą Panią. Brak zainteresowania , może nawet brak wiedzy. Zgadzam się że jak przyjmuje się 20 pacjentów to trzeba bardzo szybko. Kasa z NFZ już jest więc pacjencie po co przychodzisz i zajmujesz czas. Bierz receptę i spadaj. Piękna postawa!!!!

Witam. Ja jestem bardzo zadowolony z leczenia u pani dr. Lecze sie endokrynologicznie, prywatnie. Przeszłem zalecana przez panią dr kurację i wyniki mam w normie. Liczyłem sie u innych i zero efektów. W razie wątpliwości mogę liczyć takze na kontakt telefoniczny, a jestem bardzo upierdliwy. Polecam i zyczylbym sobie wiecej takich profesjonalistów.

W moim przypadku leczenie zastosowane przez panią doktor było skuteczne. Miałam zespół policystycznych janikowo, a pózniej starałam się zajść w ciążę. Teraz mogę się cieszyć śliczna córeczka. Tak więc gorąco panią doktor polecam!!!!!!!!!

Witam. Byłam u Pani Dr wiele razy z różnymi dolegliwosciami. Pani Dr zawsze znalazła przyczynę moich dolegliwości i pomogła mi w ich wyleczeniu. Chodzę do niej państwowo, głownie do Feiminy i całkowicie rozumiem to, ze z uwagi na to, ze zawsze jest do niej bardzo dużo pacjentów nie może zbyt wiele czasu poświęcić każdemu z nich. Czego niestety większość pacjentow nie rozumie. A tu przecież chodzi o skuteczne leczenie, a nie o psychoterapie. Moja córka chodzi do Pani Dr w ciąży (jest juz w polowie ciazy, byla teraz na drugim usg prenatalnymi i ciaza rozwija sie prawidlowo) i także jest zadowolona. Inny ginekolog u którego była i który miał stwierdzić ciążę, uznał, ze w jego ocenie zarodek jest nieprawidlowy i kierował córkę na zabieg (!!!). Dobrze, ze trafiła do Pani Dr, bo zle by się to skończyło. A teraz z utęsknieniem czekamy na dzidziusia.

Bardzo polecam. Leczyłam się u pani dr z powodu nadżerki. Zabieg zamrożenia nadżerki został wykonany profesjonalnie i bez żadnych komplikacji. Teraz pani dr prowadzi już moją drugą ciąże. W trakcie prowadzenia mojej ciąży na każdej wizycie wykonuje badanie usg i zleca wszystkie niezbędne badania. Przy pierwszej ciąży, przy porodzie, pani dr była obecna. Dzięki jej fachowemu podejściu wszystko skończyło się szczęśliwie. Polecam.

Zdecydowanie polecam Panią doktor, leczę się u Niej już jakiś czas i jestem zadowolony.

Witam, z porad Pani Doktor korzystałam w poradni w Będzinie. Potwierdzam opinie, że w ogóle nie nawiązuje kontaktu z pacjentem, o wszystko trzeba pytać, spóźnia się albo w ostatniej chwili nie przychodzi na wyznaczone dyżury. Podczas wizyty ginekologicznej nie wykonuje badania ginekologicznego - leki przepisuje na podstawie wywiadu. W ogóle nie wzbudziła mojego zaufania, pacjenta traktuje powierzchownie i przedmiotowo. Nie zaryzykowałabym leczenia się u niej albo prowadzenia ciąży. Nie polecam.

Witam,
z porad Pani Doktor korzystałam w poradni w Będzinie.
Nie polecam.

Więcej takich lekarzy a będzie lepiej dla pacjentów.

Więcej takich lekarzy a będzie lepiej dla pacjentów.

Nie polecam przez cały czas wizyty nawet nie spojrzała nie zadała żadnego pytania aha na koniec powiedziała dowidzenia! Mam nadzieje,że do pani doktor trafią jedynie desperaci.

Mam nadzieje,że do pani doktor trafią jedynie desperaci.