dr hab. n. med. Ewa Małecka-Tendera

Pediatra, Endokrynolog

Korzystam z wiedzy i doświadczenia Pani profesor od kilkunastu lat.Świetny specjalista,do którego mam ogromne zaufanie.Zawsze mogę liczyć na pomoc.Polecam wszystkim,którzy mają problemy endokrynologiczne,bo poza wiedzą,Pani profesor jest bardzo miłą i serdeczną osobą.

Tak nieprzyjemnej wizyty nie odbyłam jeszcze nigdy w życiu. Lekarz, pani doktor, to człowiek pracujący z ludźmi, a ludziom należy się szacunek. Jeśli nie ma pani ochoty im szacunku okazywać, to proszę choćby z przyzwoitości pomyśleć, że dzięki tym pacjentom, którzy do pani przychodzą i płacą niemałe pieniądze za wizytę, może pani żyć na poziomie. Pani doktor jest obcesowa, nieprzyjemna, traktuje pacjentów jak zło konieczne. Zero pomocy, sama krytyka, niebywale złe podejście do dzieci! Kompletnie nie polecam tego lekarza. Strata pieniędzy, czasu i nerwów. Człowiek idzie na wizytę w celu ...

Tak nieprzyjemnej wizyty nie odbyłam jeszcze nigdy w życiu.
Pani doktor jest obcesowa, nieprzyjemna, traktuje pacjentów jak zło konieczne. Zero pomocy, sama krytyka, niebywale złe podejście do dzieci! Kompletnie nie polecam tego lekarza. Strata pieniędzy, czasu i nerwów. Człowiek idzie na wizytę w celu wyleczenia się lub choćby dowiedzenia co mu dolega i jak temu zaradzić, a wychodzi z tą samą wiedzą którą miał wcześniej, ale dodatkowo z uczuciem zażenowania, złości i łzami cisnącymi się do oczu.

Jest uprzejma, spokojna i fachowo podchodzi do pacjenta poświęcając mu odpowiednią ilość czasu.Świetne podejście do dzieci!

Zdecydownie polecam wizytę u Pani Profesor. Jest uprzejma, spokojna i fachowo podchodzi do pacjenta poświęcając mu odpowiednią ilość czasu. Jak już ktoś wcześniej ocenił, ja również to poprę - wiedza kosztuje więc nie ma co zwracać uwagi na kosztszt wizyty. Polecam tego lekarza!!!

Polecam tego lekarza!!!

Nie polecam, z uwagi na zły kontakt z tym lekarzem, przerywana wizyta innymi sprawami. Brak ciepłego kontaktu z dzieckiem.

rewelacyjna lekarka! Do problemu zdrowotnego mojego syna podeszła kompleksowo i z pełnym profesjonalizmem. Świetne podejście do dzieci! Miła, serdeczna i uśmiechnięta! Polecam wszystkim, a proszę mi wierzyć mam porównanie. Zanim trafiłam do Pani profesor odbyłam kilka wizyt u endokrynologów, którzy bezradnie rozkładali ręce, a Ona od razu wiedziała co i jak i dzięki temu mój syn jest zdrowy!!!

Zaskoczona jestem opiniami ,które tutaj przeczytałam. Fakt wizyta jest droga ,ale niestety wiedza kosztuje. Aby zostać tak dobrym fachowcem, trzeba finansowo w siebie zainwestować dlatego taka cena wizyty. Dla mnie nie jest ważne wrażenie tylko fachowość. Pani Doktor poświeciła nam odpowiednio dużo czasu, wytłumaczyła,wzbudziła zaufanie i najważniejsze pomogła w problemie.Do dziś polecam ją znajomym i rodzicom dzieci, które uczę.Dla mnie to fachowiec z najwyższej półki i to czy ktoś się do mnie sztucznie uśmiecha i jest miły nie jest najważniejsze . Najważniejsze jest to , że nam pomógł. POZDRAWIAM PANIĄ DOKTOR)) MAMA PACJENTKI))

Pani profesor bez wiedzy praktycznej, a do tego zbyt ufna w to co potrafi.

Pani profesor bez wiedzy praktycznej, a do tego zbyt ufna w to co potrafi.

bardzo pomogła mojej córce jest świetnym lekarzem

bardzo pomogła mojej córce jest świetnym lekarzem

Podejscie do człowieka okropne, bałagan w przychodni, bardzo nie miła, odpychająca, drwiąca z innych lekarzy zdecydowanie odradzam