lekarz Ewa Mazik

Ząb prawdopodobnie nie doleczony - nie opisze wam bólu jaki mnie czekał po pewnym czasie - leczenie u innego dentysty kosztowe ale ząb uratowany ale zostało wspomnienie po odniesionych cierpieniach.

Polecam ten gabinet bardzo zgrany i profesjonalny zespół. Pozytywne wrażenie liczy się pacjent a nie pieniądze które ma zostawić w gabinecie. POLECAM!!!!!!!

Szczerze polecam - leczę się u Pani doktor już ładnych kilka lat. Czy leczenie kanałowe czy lżejszy ubytek - nigdy nie było komplikacji i problemów.

ja nie polecam tego dentysty leczyla zeby u mojej corki pobrala 340 zlotych za dwa zeby przednia jedynka przy dziasle zazolcona a tylny zab calkowicie plaba brazowa choc koszt tej plomby wyniosl 120 zl ,za takie leczenie prywatne oczekuje sie innych lepszych efektow tez mi ja polecono i co teraz trzeba znowu plomby wymienic i to jest dobry dentysta do zwierzat sie nadaje

Serdecznie polecam tego stomatologa. Korzystam z usług Pani doktor od 2003 roku i nie planuję w przyszłości żadnych zmian.

polecam, miło, bezboleśnie. aczkolwiek mało czasu poświęca się pacjentowi, umowa była na 2zęby a był zrobiony jeden i to nie pierwszy raz, przez to wydłuża się wszystko w czasie

Bardzo przyjemna Lekarka. Usluga na wysokim poziomie. Szybko, sprawnie, bezboleśnie :)

Lubię tego lekarza.bardzo dobrze leczy problem.i jest miły

Lubię tego lekarza.bardzo dobrze leczy problem.i jest miły

polecam.bardzo wysoki poziom leczenia,miło przyjemnie i szybko.

polecam.bardzo wysoki poziom leczenia,miło przyjemnie i szybko.

polecam zdecydowanie,oprotezowanie b.dobre-stwierdzenie opieram na wielomiesiecznym uzytkowaniu protez. w.z.