Brak szczegółowych informacji o lekarzu

Jesteś tym lekarzem?
Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
  2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
  3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
  4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
  5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
  6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
  9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.

Średnia ocena lekarza

Średnia:
5.0512345
8 opinii

• 5

To pierwsza wizyta z Dzieckiem. Wszyscy byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem dziecka, mimo iż byliśmy u laryngologa, a 4 dni wcześniej u innego pediatry (w Inowrocławiu jesteśmy gościnnie). Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała córkę, do choroby podeszła kompleksowo. Wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, mogliśmy się w końcu nieco uspokoić. Osoba kompetentna, wydaje mi się,że do każdego podchodzi indywidualnie. Jestem pod wrażeniem, cena wizyty bardzo rozsądna. Dobrze, że są tacy lekarze, oby tylko Pani zawsze była taka, czego z całego serca życzę. Dla Rodziców Dzieci to priorytet mieć lekarza-pediatry,któremu można wierzyć.

• 5

Kompetencje na najwyższym poziomie, podejście do dzieci wzorowe, moje dziecko ją uwielbia;) o chorobie i leczeniu mówi w sposób zrozumiały i wszystko wytłumaczy, każdemu pacjentowi poświęca czas min 15 min. Bardzo uprzejma, zawsze pomoże nawet w dni kiedy nie przyjmuje zawsze można zadzwonić i się poradzić. Cieszę się że poznałam takiego lekarza, serdecznie polecam!!!

• 5

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście i kontakt z dzieckiem . Dzisiaj po raz kolejny się o tym przekonałem . Szczerze polecam

• 5

Świetny lekarz,fachowe podejście do dzieci,trafne diagnozy i wysoka kultura osobista.Zdecydowanie polecam dr Mindę.

• 5

jestem zadowolona, choć nie mogę dużo powiedziec, bo to pierwsza nasza wizyta u tej Pani. była miła, podeszła kompleksowo do dziecka. wyzyta trwała 15 min i tyle poswięca każdemu dziecku (nawet ja wczodzi rodzeństwo to wizyta trwa 30 min), przez co są mega kolejki (a moze ja tak pechowo trafiłam?). tą lekarkę poleciła mi farmaceutka, która powiedziała, ze dr MInda to prawdziwy lekarz z powołania, nie dla kasy, że za swoje pieniądze kupuje leki dla biednych dzieci... czy cos więcej trzeba dodawać? no i koszt 70 zł a nie 150 zł!

• 5

Trudno Panią doktor chwalić,bo to powoduje tylko większe kolejki do niej.Jedyny znany mi lekarz z powołania,a znam ich bardzo wielu.o poziomie może świadczyć to,że w poczekalni trafiają się pacjenci z Bydgoszczy.100% trafne diagnozy,wzorowe podejście do dzieci,anielska cierpliwość nawet do takich rodziców jak ja.Ja lecze dzieci u Pani doktor od 16lat . W tym czasie raz pozwoliłem leczyć dziecko innemu lekarzowi,skończyło się pobytem w szpitalu,gdzie dr Minda uporała się z chorobą w kilka dni.W skali od 1 do 5 oceniam conajmniej na 105;-]

• 5

Gorąco polecam choć tym samym ryzykuję, że kolejki do tego lekarza jeszcze bardziej się wydłużą! Jest osobą bardzo dokładną, z dużą wiedzą, bardzo grzeczną, ma b.dobre podejście do dzieci, a jednocześnie ogromnie skromną.Bardzo pomogła moim dzieciom - jestem wdzięczna ,że trafiłam na nią. Jeżeli chodzi o finanse, to nigdy nie brała pieniędzy za tzw. kontrolę, a to dla mnie dużo znaczy. Oby więcej takich lekarzy!

• 5

Lekarz bardzo rozsądny i rozważny.Synek ja uwielbia, fachowo i precyzyjnie stawia diagnozy i to co ważne bierze rozsądne pieniądze za wizytę.WSZYSTKIM POLECAM!!!!

Gdzie przyjmuję

place 11

Inowrocław
    52,799331718,2562032

Kalendarz przyjęć

Pon18.08Wt19.08Śr20.08Czw21.08Pt22.08So23.08Nd24.08
    Brak informacji o godzinach przyjęć

Brak zdjęć lekarza

Jesteś tym lekarzem?
    Daj się poznać pacjentom. Uzupełnij swój profil.

Przejmij konto lekarza
    display statlastseen stat