Ewa Minda

Średnia ocen:5/5
Opinii8

Sylwia

20.02.2014

To pierwsza wizyta z Dzieckiem. Wszyscy byliśmy bardzo zaniepokojeni stanem dziecka, mimo iż byliśmy u laryngologa, a 4 dni wcześniej u innego pediatry (w Inowrocławiu jesteśmy gościnnie). Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała ...

Po pierwsze przemiła, spokojna osoba, która ma dobre podejście do pacjenta i rodzica. Dokładnie zadała i nie obejrzała córkę, do choroby podeszła kompleksowo. Wszystko zostało wytłumaczone, wyjaśnione, mogliśmy się w końcu nieco uspokoić. Osoba kompetentna, wydaje mi się,że do każdego podchodzi indywidualnie. Jestem pod wrażeniem, cena wizyty bardzo rozsądna. Dobrze, że są tacy lekarze, oby tylko Pani zawsze była taka, czego z całego serca życzę. Dla Rodziców Dzieci to priorytet mieć lekarza-pediatry,któremu można wierzyć.

Paulina

07.01.2014

Kompetencje na najwyższym poziomie, podejście do dzieci wzorowe, moje dziecko ją uwielbia;) o chorobie i leczeniu mówi w sposób zrozumiały i wszystko wytłumaczy, każdemu pacjentowi poświęca czas min 15 min. Bardzo uprzejma, zawsze pomoże nawet w dni kiedy nie przyjmuje zawsze można zadzwonić i się poradzić. Cieszę się że poznałam takiego lekarza, serdecznie polecam!!!

Artur

16.12.2013

Bardzo dobry lekarz. Świetne podejście i kontakt z dzieckiem . Dzisiaj po raz kolejny się o tym przekonałem . Szczerze polecam

Anonim

03.01.2013

Świetny lekarz,fachowe podejście do dzieci,trafne diagnozy i wysoka kultura osobista.Zdecydowanie polecam dr Mindę.

Anonim

11.04.2012

jestem zadowolona, choć nie mogę dużo powiedziec, bo to pierwsza nasza wizyta u tej Pani. była miła, podeszła kompleksowo do dziecka. wyzyta trwała 15 min i tyle poswięca każdemu dziecku (nawet ja wczodzi rodzeństwo to wizyta trwa 30 min), przez co są mega kolejki (a moze ja tak pechowo trafiłam?). tą lekarkę poleciła mi farmaceutka, która powiedziała, ze dr MInda to prawdziwy lekarz z powołania, nie dla kasy, że za swoje pieniądze kupuje leki dla biednych dzieci... czy cos więcej trzeba dodawać?
no i koszt 70 zł a nie 150 zł!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Inowrocław"?

Straż Pożarna
Makuszyńskiego 52