dr n. med. Ewa Niebudek-Bogusz

Laryngolog, Foniatra

Bardzo polecam. Pani Profesor bardzo mi pomogła. Szukała przyczyn moich dolegliwości. Nie zlekceważyła początkowych objawów. Bardzo zaangażowana i skuteczna.

Lekarka chcąc "na siłę" zamknąć mi szparę głośni po próbie obciążeniowej głosu lekarka ta podczas badania videolaryngostroboskopowego blokowała mi krtań laryngostroboskopem celem napinania mi fałdów głosowych i wywoływała u mnie celowo odruchy wymiotne. Badanie było bardzo niekomfortowe. Odradzam tę lekarkę - zwłaszcza nauczycielom(!).

Odradzam tę lekarkę - zwłaszcza nauczycielom(!).

Dzięki Pani doktor skończyły się moje problemy z nawracającymi przeziębieniami gardła i ucha. Dobranie odpowiedniego dla mnie leku, trwało jakiś czas, ale teraz od 2 lat nie zachorowałam ani razu.

Ja nie polecam. Badanie lusterkiem to metoda badania dawno temu. Teraz jest już nowoczesny sprzęt diagnostyczny którego w gabinecie nie zauważyłam. Pani Profesor zatrzymała się chyba w epoce poprzedniej. Poza tym kontakt z pacjentem wiele do życzenia. Ciężko uzyskać informację bo trafia się na irytacje pani doktor.

Niestety wizyty kontrolne kosztuja tyle samo co pierwsze a zapisywane leki sa strasznie drogie i nie maja zamiennikow. Tansze sa znacznie wizyty u lekarzy co naprawde cos robia - ginekolog czy dentysta. Leczenie u tej pani jest bardzo drogie jak na prywatne wizyty a pani doktor zapisuje leki wykluczajace sie: jeden zapobiega krwawieniom z nosa, inny je powoduje, co stwarza dodatkowe problemy i wymog kolejnej wizyty. Naprawde nie polecam!!

Podejście do pacjenta na medal, poświęcono dużo czasu na zbadanie i tłumaczenie choroby. Warto tyle zapłacić za naprawdę fachową pomoc! Polecam!

Jest człowiekiem,naprawdę wspaniałym lekarzem

Jest człowiekiem,naprawdę wspaniałym lekarzem

1 wizyta prywatna, pani dr biorąc pod uwagę mój stan i to,że jestem studentka obniżyłą cenę wizyty, reszta badań odbyła się drogą publiczną. Jako jedyna z wielu lekarzy,których odwiedzałam wcześniej,zaangażowała się i rozwiązała problem, pomogła skontaktować się z najlepszymi specjlistami w kwestii operacji, wskazała dalszą drogę rehabilitacji.Przy tym bardzo sympatyczna i otwarta osoba,wyjaśnia cierpiliwie wszytkie niejasności. Lekarz naprawdę godny polecenia,a cena wizyty adekwatna do wiedzy i pomocy.

W moim przypadku okazało się, że Pani Doktor czas czas aktualnej wiedzy medycznej ma już za sobą...

lekarz, który widzi w pacjęcie człowieka, a nie tylko chorobę, jest OK

lekarz, który widzi w pacjęcie człowieka, a nie tylko chorobę, jest OK