2,4
2,4
2,5
2,7
2,1

Niestety, ale muszę wystawić negatywną opinie pani doktor E. Nowak. Byłam umówiona jako pierwsza tego dnia, ale pani doktor i tak przyszła spóźniona. Na wizycie podczas wywiadu pani doktor krążyła po gabinecie, zbywając moje słowa tym, że należy trzymać odpowiednio zdrowy tryb życia. Zapewniam, że staram się o siebie dbać. Pani doktor zapewniła mnie, że mam zakażenie grzybicze i wypisała krem na receptę. Niestety, diagnoza była błędna, dostałam silnej reakcji alergicznej, po przebadaniu i pobraniu posiewu okazało się, że mam bakterię – proteus mirabilis. Proszę wybaczyć mi tę sugestię, ale jeśli lekarz ginekolog nie potrafi rozróżnić bakterii od grzybicy to może powinien zlecić najpierw badania? Dodam tylko, że podczas tego maratonu po swoim gabinecie pani doktor zapomniała mnie chociażby obejrzeć. Kosztowało mnie to czas, pieniądze i ogromny stres. Nie mówiąc już o bólu i leczeniu przeciwalergicznym, a później tygodni na silnych antybiotykach, by pokonać tę silną bakterię, a mogła być zwalczona już na samym początku, bo po pierwszych objawach trafiłam właśnie do dr Nowak. Dziękuję ślicznie za spędzony tydzień na dodatkowych lekach przeciwalergicznych i silnych antybiotykach – to na pewno dodało mi więcej sił do prowadzenia zdrowego trybu życia tak polecanego przez panią doktor. Tak, ta opinia jest pisana emocjami, ale proszę o wyrozumiałość- to mnie wiele kosztowało, przede wszystkim bólu. Proszę omijać panią doktor szerokim łukiem. Szkoda zdrowia

Dr Nowak to osoba o kompletnym braku kultury, opryskliwa i chamska. Zachowania na poziomie troglodyty i wyzywanie ludzi to nie jest sposób na pozyskanie sympatii pacjentow. Nie polecam.

Nie polecam. Pomimo problemów z misiączkowaniem i trądzikiem Pani nie zgodziła się na wypisanie skierowania na jakiekolwiek badania, nie wykryła również PCOS. Wszelkie problemy tłumaczy stresem. Najlepiej omijać lekarza z takim podejściem, szkoda czasu i zdrowia.

Mi osobiście Pani doktor Ewa Nowak odpowiada. Prowadzę u niej trzecią ciążę (gdyby nie odpowiadała zrezygnowałbym już po pierwszej ciąży). Wiem jakie ma okropne opinie. Ma swoje podejście i czasami swój świat. Pytanie: Czy chociaż się Pani nie stresuje i czy jje zupki jarzynowe zawsze mnie śmieszą. To prawda jest często niemiła i mówi prosto z mostu że czegoś nie robi bo NFZ tego nie refunduje. Jednak ja jestem z tych osób, dla których lekarz to nie koleżanka/kolega i nie musi być miły- ma być profesjonalny, a co do tego Pani doktor nigdy mnie nie zawiodła. USG robione o czasie, wszystko o co zapytam- odpowiedziane i wytłumaczone, wszelkie inne pytania i sugestie, o których ja zapomnę zapytać również powiedziane. W każdej ciąży było 2 tygodnie po terminie- skierowanie do szpitala wypisane. Więc o co mogę mieć pretensje? A to że czegoś nie zrobi bo NFZ nie refunduje, to co? To nie Caritas za darmo nie chce pracować, po to tyle lat uczyła się żeby teraz mieć z tego wynagrodzenie. Także ja ze swoich doświadczeń u tej Pani polecam ją, bo dla mnie jest najlepszym ginekologiem, jednak wiem że ma "swoje"- z resztą jak każdy .

Żebym mogła nie dałabym ani jednej gwiazdki. Wszystko było pięknie na pierwszej prywatnej wizycie na ostatniej, gdzie przyszłam na NFZ, zostałam potraktowana jak zło konieczne. W życiu nie spotkałam się z takim chamstwem ze strony jakiegokolwiek lekarza. Zero podejścia do pacjenta, zero rozmowy ZERO CZEGOKOLWIEK. Nie polecam w ogóle i od dnia dzisiejszego trzymam się od tej Pani z daleka

Pani Doktor bardzo kompetentna i cierpliwa. Odpowiedziała na każde moje pytanie, wysłuchała i wydała opinie. Na każdej wizycie na komplet badań. Jestem bardzo zadowolona i szczerze mogę Panią Doktor polecić. Ponadto atmosfera bardzo przyjazna i sympatyczna.

Nie polecam. Nie powinna być lekarzem a tym bardziej ginekologiem. Kobieta w ciąży powinna dostać pomoc od lekarza. Jednak ta Pani dodatkowo wprowadza przykre sytuacje dla pacjenta poprzez swoje niekulturalne i nieprzemyślane wypowiedzi. Omijać tą Panią z daleka.

Nie polecam ginekolog ani jako położnej. Cieszy się bardzo złą opinią w srod lekarzy. Wmawia ludziom nie prawdę, podpasowuje sobie klientów z reguły bogatych. Jeśli coś jest nie po jej myśli obraza pacjentów. Ponadto, nie wykryła u paru z moich osob zaburzeń które wykryli inni lekarze. Ponadto leczy nie zgodnie ze stardandami i z prawem. Jeśli nie daj Boziu powiesz jej ze byłaś u innego lekarza leczac sie u niej juz z pewnościa jestes na skreslonej liscie aby nie dbać o ciebie jako pacjenta. Ponato bardzo mocno narusza przestrzeń osobista klienta. Wypowiadam się jako medyk i jej stara pacjentka z młodszych lat. Obecnie wielu moich znajomych w dziesiatkach zrezygowało z niej przez jej manipulacyjne zachowanie na wielu płaszczyznach. Uważam, że nie powinna pracować z pacjentem.

Chodzę do Dr Nowak, ma swoje fazy itd ale jest dobrym ginekologiem.Priowadziła moją ciąże. Ogólnie mało tłumaczy, trzeba się wypytywac.

Przez kilka lat chciałam do dr Nowak na wizyty ginekologiczne. Rok temu zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko. Będąc pod stałą opieką ginekologa wierzyłam, że w razie jakiś problemów zareaguje. Niestety nie. Zaczęły pojawiać się u mnie bóle podbrzusza i bardzo bolesne miesiączki. Wielokrotnie mówiłam o moich dolegliwościach. Dr Nowak stwierdziła, że to złe odżywianie, problemy jelitowe i kazała przeczytać książkę o radzeniu sobie z bólem. Ostatecznie trafiłam na oddział i zdiagnozowano endometriozę. A przecież dr Nowak twierdziła, że kilkakrotnie powtarzane usg dopochwowe nic nie wykazało (brak torbieli, zmian). Dziękuje P. Dr za "fachową" opiekę i wizję długiego leczenia zamiast cieszenia się z potomstwa.