Ewa Ochocka

Średnia ocen:2/5
2,6

Anna

23.10.2013

Pani doktor przyjęła mojego 1,5 rocznego synka do gabinetu na kontrolną wizytę na której maluch zaczął płakać. Ciężko było go zbadać i nie mogła sobie poradzić. Powiedziała cyt. "przestań ryczeć mały zasrańcu". Wyszliśmy z gabinetu z wielkim hukiem. Takie teksty na bazarze można usłyszeć a nie w gabinecie lekarskim. Lekarz może być oziębły i nie musi się uśmiechać, jednak lekarz, który leczy dzieci powinien choć odrobinę mieć wyczucia i podejścia. Złożyliśmy skargę do NFZ. A jako specjalista też się niczym nie wyróżnia od przeciętnego okulisty. Nie pomogła i obraziła.

15.02.2013

Byłam u pani doktor dwa razy z osobnymi przypadkami dwójki dzieci w dość dużych odstępach czasowych. Za każdym razem wyszłam bardzo niezadowolona z wizyty.

03.02.2013

Zabawne - czytających tutejsze komentarze zachęcam do spostrzeżenia oceny względem rodzaju usługi - publiczna czy prywatna. Po pierwszej wizycie z dzieckiem doznałam takiego szoku po koncercie prostactwa w wykonaniu pani doktor. Polecam opinie na innych rankingach. Żenada.

17.01.2013

Lekarz bardzo suchy, nie miły dla dzieci, wręcz arogancki. Tacy ludzie nie powinni być lekarzami.

08.11.2012

bardzo dobry lekarz szczególnie w leczeniu dzieci,moja Karolina chętnie odwiedza panią doktór i dużo jej zawdzięczam,bardzo polecam,

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii