lekarz Ewa Olszewska

Lekarz rodzinny, Pediatra

Najlepsza pani doktor na świecie! Leczyla mnie i moje dzieci. Jest osobą ciepła i empatyczna dla której pacjent zawsze jest na pierwszym miejscu. Można na panią doktor liczyć o każdej porze dnia i nocy. Wspaniały człowiek i lekarz

Doświadczenie i cierpliwość to atrybuty Pani doktor uważam że jest godna polecenia. Poza tym nigdy nie odmawia wizyt domowych.

Doskonały lekarz pediatra. Moje dziecko leczy od uroczenia do dzisiaj, a ma już 16 lat:)

niema lepszego pediatry w naszym miescie

niema lepszego pediatry w naszym miescie

Bardzo podoba mi się podejście Pani doktor do małego pacjenta, to on jest najważniejszy dla niej, ma cierpliwość i wzbudza zaufanie. Przepisuje różne skierowania jeżeli się o nie poprosi, nie krytykuj "dziwnych pytań", nie potrzebnie nie faszeruje sztucznymi witaminami i antybiotykami. Ja jestem bardzo zadowolona, leczyłam się ja u Pani doktor i teraz leczy ona moje dziecko a co do czasu wizyty, to niestety, tyle pacjentów czeka na wizytę, że nie mogą być za długie.

Polecam tego lekarza jest uprzejmy i zawsze wytłumaczy Tobie chorobę.

Polecam tego lekarza jest uprzejmy i zawsze wytłumaczy Tobie chorobę.

Moim zdaniem osoby, które napisały te niezbyt pochlebne opinie nie zdołały jeszcze poznać (z uwagi na krótki okres przynależności do pani dr) jejfachowej pracy. Nieprawdą jest, że pani doktor nie tłumaczy chorób jakie dotykają dzieci,zawsze gdy jest potrzeba daje skierowanie na konsultacje do różnych specjalistów. Poza tym jest zawsze miła i uśmiechnięta przez co dzieci nie boja się i dają się zbadać, co jest także atrybutem dobrego pediatry. Uważm, że pani doktor jest godna polecenia a leczę u niej dzieci wiele lat.

Pani dr Olszewska jest bardzo niemiła i niekompetentna przyjmuje pacjentów dorosłych jak i dzieci w tym samym czasie " sama przenosi bakterie od dorosłych na dzieci"! NIe polecam!!!!

Jest dobrym lekarzem,gdyby nie dr olszewska mój synek mając 3 miesiące byłby w szpitalu,bardzo mu pomogła przychodząc bez żadnego ale prywatnie.Inni lekarze natychmiast na oddział z dzieckiem.Polecam

Jest moim lekarzem rodzinnym od dziecka.

Jest moim lekarzem rodzinnym od dziecka.