lekarz Ewa Ossadnik

Bardzo miła Pani doktor podczas wizyty na nfz jak również w szpitalu gdzie przebywałam.Faktycznie czułam iż Pani doktor sie mną zajmuje w szpitalu, a zauważyłam ze różnie to bywa z lekarzami prowadzącymi.Zaznaczę jeszcze iż moja pierwsza wizyta ginekologiczna miała miejsce właśnie u tej Pani doktor, którą naprawdę dobrze wspominam. Wszystko wytłumaczone jak należy, a gdy coś się dzieje Pani doktor bierze pacjentkę do siebie do szpitala na oddział. Jak dla mnie naprawdę lekarz godny polecenia.

Bardzo uprzejma miła kobieta delikatna zawsze gdy się cos dzialo podczas ciazy i nie tylko to odbierala telefony nie jest jej obojętne zdrowie pacjenta niesamowicie sie opiekuje swoimi pacjentami godna polecenia mam do niej zaufanie w 100%

Trafiłam do tej Pani na badanie usg w szpitalu. Przed badaniem nie musiałam nawet zdejmować butów, a całe badanie potrwało około pół minuty. Pani "doktor" po tak "szczegółowym" usg stwierdziła, że wszystko jest w porządku. Szkoda tylko, że nie zauważyła torbieli na jajniku, którą leczę od 2 lat!! Nie polecam tej pseudo lekarki żadnej kobiecie. Jeśli się u niej leczycie, i zależy Wam na Waszym zdrowiu to KONIECZNIE zmieńcie lekarza!!

przez nfz taka sobie raczej olewająca wole innych gin z sanoka

przez nfz taka sobie raczej olewająca wole innych gin z sanoka

Bardzo miła i uprzejma Pani. Potrafi doskonale rozładować napięcie jakie towarzyszy wizytom u ginekologa. Wysłuchała i przyjęła w nagłej potrzebie. Co najważniejsze trafiła z leczeniem.

oby więcej takich lekarzy!Pani Doktor to cudowna osoba-bardzo mądra i zarazem miła i wyrozumiała dla pacjentów

witam, ma ktoś moze numer telefonu?? ale do rejestracji a nie prywatny. dziękuje z gory

witam, ma ktoś moze numer telefonu?? ale do rejestracji a nie prywatny.
dziękuje z gory

Pragnę otworzyć wszystkim kobietom w ciąży oczy. Była to moja pierwsza ciąża i niestety zakończyła się płaczem bólem no i wreszcie operacją. Ta miła i profesjonalna pani ginekolog jest zwykłym zerem. Przy wizycie miła, oczywiście (bo w końcu wyciągnęła 100zł) lecz nic nie potrafiła określić. Poszłam aby się upewnić oraz zaniepokoił mnie ból brzucha który się coraz częściej nasilał. Pani PROFESJONALISKA nie potrafiła stwierdzić ciąży pozamacicznej (dodam że to był już 8tyd).... Gdy trafiłam do spitala z krwotokiem i ostrym bólem niestety trafiłam na jej zmianę. Po operacji leżałam 4 dni w szpitalu(wypisałam się na własne rządanie)... Potrafili mnie odwiedzić wszyscy ginekolodzy(łącznie z dyrektorem) A ta znakomita ginekolożka niestestety nie miała tyle odwagi żeby spojrzeć mi w oczy.
Piszę to dla kobiet które powierzyły swoją ciążę tej oto kobiecie.

Lekarz z powołania, serdeczna potrafi rozmawiać z pacjetem, wyrozumiala. Polecam dr Osadnik

Polecam jako lekarza prowadzącego ciążę, oprócz profesjonalizmu bardzo dużo zrozumienia dla pacjenta i uprzejmości, której tak nam potrzeba w ciężkich chwilach Podczas pobytu w szpitalu czuło się, że pani doktor nami się opiekuje Gorąco polecam ją jako lekarza, jak i oddział ginekologiczny szpitala w Sanoku, gdzie rodziłam swoje dziecko, opieka lekarska i położnicza bardzo dobra Małgorzata