lekarz Ewa Ożóg

Psychiatra dziecięcy

Bardzo oddana pacjentowi, wnikliwa i troskliwa. Trafnie łączy różne zależności zdrowotne, szuka najlepszych rozwiązań. Przez ostatnie kilkanaście lat bardzo pomogła moim dzieciom.

Chyba najgorsza osoba w Koszalinie do której można pójść z problemem. Moja mama mnie do niej zaciągnęła i mimo że na początku byłam pozytywnie nastawiona to po wejściu i rozmowie z tą Panią zrozumiałam, że to nie pójdzie w dobrą stronę. Pani nie patrzyła na sytuacje obiektywnie, wszystko co powiedziałam obracała w taki sposób, żebym to ja wychodziła na tą winną. Polecam jeżeli ktoś chce zrazić swoje dziecko do psychologów i psychiatrów. Nie polecam jeżeli ktoś chce faktycznie swojemu dziecku pomóc i zapewnić dobre leczenie

To był rok 1999, 2000... Byłam w liceum. Trafiłam do tej pani doktor ze stanami lęku (brak wsparcia rodziców), wiedziałam, że coś ze mną jest nie tak i szukałam pomocy jako nastolatka, bardzo dużą pomoc dostałam od pani doktor Ożóg. Nie da.sie tego opisać. Najpierw upewniła się czy moje zaburzenia i objawy, które zgłaszam, nie są związane z wadą serca, zaprowadziła mnie do doktora Czarneckiego, nieżyjącego już kardiologa, zaproponowała leczenie. Dzisiaj jestem dorosłą kobietą sama mam swoją rodzinę. Ale pamiętam tę sytuację z liceum i chciałabym tutaj za pośrednictwem tej ...

To był rok 1999, 2000... Byłam w liceum.
Dzisiaj jestem dorosłą kobietą sama mam swoją rodzinę. Ale pamiętam tę sytuację z liceum i chciałabym tutaj za pośrednictwem tej strony internetowej wyrazić swoją wdzięczność pani doktor Ożóg. Dziękuję za to. Choć minęło tyle lat.

Tragedia, nie polecam nikomu, czekałam 5 godzin w kolejce, dziecko chciało już uciekać , na wizycie obydwoje spięci do granic możliwości , nie dostałam zaświadczenia gdzie moje dziecko ma już wystawiona diagnozę, następnie 3 tyg zwodzenia i traktowanie z góry aż sami zrezygnowaliśmy z usług tej kobiety, totalny brak profesjonalizmu, ta pani chyba nie wie kiedy ze sceny zejść !!!

No cóż. Zazwyczaj 2h czekania na wizytę mimo umówionej wcześniej wizyty. Ale warto czekać. Nie zgadzam się z opiniami, że ma złe podejście do dzieci. Z moją dwójką małych dzieci miała dobry kontakt. Według mnie dobry obserwator z super podzielnością uwagi, której zazdroszczę. Utknęłam z problemem, a Pani Ewa pomogła mi ruszyć do przodu. Jestem jej niezmiernie wdzięczna.

Nie polecam. Pani brak podejścia do dzieci, indywidualnego traktowania pacjentów. Po przeprowadzonej rozmowie wyszłam bardziej przybita niż weszłam...

Bardzo fachowa i uprzejma. Przeprowadza dokładny wywiad. Interesuje ją pacjent w danej chwili, ale i późniejsze, dalsze jego samopoczucie. Bardzo zaangażowana jako człowiek i jako lekarz.

Nie znalazłam lepszego psychiatry , niż Pani doktor . Jest sumienna, wyrozumiała , słucha pacjenta i pomaga jak tylko potrafi . Mogę z całego serca polecić Panią doktor .

Doktor wystawiła diagnozę ale żadnego tłumaczenia choroby nie przedstawiła. Kazała tylko zastanowić się nad leczeniem farmakologicznym. Z przykrością stwierdzam, że jest niemiła i oschła. Według mnie ma beznadziejne podejście do dzieci.

Pierwsza wizyta:Pani dr oschla,bez indywidualnego podejscia,niczym nie uzasadnila swojego wniosku po wywiadzie,...moze miala zly dzien lub byla zmeczona...wyszlam bardziej rozdrazniona niz weszlam..przykro mi.