lek. dent. Ewa Pasich

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Mój syn jest pacjentem Pani doktor Ewy i dzięki jej fachowości mogę szczerze powiedzieć , że odetchnęłam z ulgą , bo wady zostały usunięte a mój syn wyszedł z kompleksów i cieszy się pięknymi zębami. Polecam każdemu ...........

Pani doktor Ewa Pasich jest specjalistką w swojej dziedzinie i polecam jej gabinet wszystkim znajomym . Super polecam Zofia

W pełni profesjonalny gabinet. Pani doktor Ewa Pasich ma bardzo dobrą opinie i dlatego trafiłam do jej gabinetu . Jestem już po zakończeniu leczenia i w pełni mogę być zadowolona. Polecam moim znajomym gabinet Pani doktor Pasich , bo na to w pełni zasługuje

Bardzo dobra obsługa, od samego początku współpracuje z Państwem Pasich. Jestem mega zadowolona. Plomby robione 10 lat temu nadal są bez zarzutu.

Pan Adam i pani Ewa jak najbardziej w porzadku wytłumaczą wszystko, ale PAN w recepcji bardzo niemiły wystarczy sie spoznic troche na wizyte i dzwoni z pretensjami i jeszcze grozi ze juz mnie nie zapisze na zadna wizyte. Bardzo niemiły czlowiek jak cos idzie nie po jego mysly. Po prostu chamstwo.

Niestety gabinet ten obsługuje chętnie tylko łatwe przypadki. Gdy w ciąży wystąpił u mnie straszny ból zęba to odmówili mi leczenia. Powiedzieli że się tego nie podejmą (nie wiem czy ze strachu czy braku umiejętności). Z tego co wiem kobieta w ciąży powinna być obsługiwana w pierwszej kolejności. NA szczęście znalazłam innego dentystę (z BB) ale tu już nie wrócę

Rzetelnie ,fachowo i cierpliwie to głowne cechy pani doktor . To naprawdę świetny stomatolog . W pełnie ufam pani doktor - chodzę do niej od dłuższego czasu i każda wizyta była przeprowadzona super .Miła atmosfera i uprzejmość pani Pasich to zachęta do powrotów . Wdzięczna Krystyna

Pani stomatolog bardzo nam pomogła kiedy moje dziecko było z bulem zęba . Przyjęła nas poza kolejnością i szybko ,profesjonalnie pomogła mojej córce . Moja córka panicznie sie boi stomatologa i jestem pełna podziwu , że tak szybko znalała z nią Pani doktor kontakt . Jeszcze raz wyrazy wdzięczności . Magda

Niestety o gabinecie Państwa Pasisch nie mogę wypowiedzieć się w pozytywach. Byłam 2 razy i oczekuję po dziś dzień, czyli już z jakieś 3 miesiące, na telefon, żeby wyrwać zęba... w celu założenia aparatu... Niestety zrobić zdjęcie szczęki, wziąć pieniądze to potrafią, ale dalej to już zero oddzewu. Skoro tak ma wyglądać gabinet stomatologiczny, gdzie ktoś chce "przynieść nie małe pieniądze", a jednak ze strony Państwa Pasich nie ma zainteresowania, to nie powinni w ogóle przyjmować i się deklarować na jakiekolwiek działania

brak doświadczenia u p. EWY, gabinet jest bardzo dobrze wyposażony obsługa mila ale to niestety nie wystarczy