lekarz Ewa Pendziałek-Grunwald

3,9
3,7

Depresja

20.06.2014

Mogę polecić panią doktor z pełnym przekonaniem, Jest lekarzem i terapeutą, potrafi rozmawiać i uważnie słuchać. Cierpliwie tłumaczy. Daje poczucie bezpieczeństwa. Byłam pod jej opieką na Oddziale Dziennym przez trzy miesiące i był to dla mnie najlepszy okres w ostatnich kilku latach.

14.03.2014

. CZEŚĆ NA MOIM PROFILU ZNAJDZIESZ JAK W RZECZYWISIOŚCI WYGLĄDA ATOM,JAK DZIAŁA GRAWITACJA,CO TO JEST CIEMNA MATERIA,JAK PORUSZAJĄ SIĘ FALE,JAK W RZECZYWISTOŚCI DZIAŁA PRĄD I JAK SPOZYSKAĆ DARMOWĄ ENERGIE,JAK ZACHODZI REAKCJA JADROWA I PROMIENIOTWÓRCZOŚĆ,JAK DZIAŁA SŁOŃCE I DZIEJE WSZECHŚWIATA,ŚWIATŁO,JAK DZIAŁA CZIP GRAWITACYJNY DO POROZUMIEWANIA SIĘ NA MILJARDY GALAKTYK,DAŁEM TEŻ POCZATEK REPLIKATORA CZYLI JAK Z KWAREK SPOZYSKAĆ ATOMY,A ZA KILKA LAT DAM DWA NAPĘDY DO UFO jest tez tam stwozenie wszechświata i fizyka duszy i tez znajdziesz tam jak działa nerw jest tez jak badac genotyp .a na moim profilu na facebooku to znajdziecie,JAROSŁAW LICHWALA

11.05.2013

Pani doktor jest cudownym lekarzem i bardzo cieplym czlowiekiem. Bylam pod jej leczeniem przez okres 3 miesiecy z powodu zaburzen osobowosci i bardzo duzo mi to dalo. Polecam z calego serca :)

Bogusia64 bogusia990

14.12.2012

Mam mieszane uczucia co do oceny pani doktor.Choruję na nerwicę od kilku od jedenastu już lat i co jakiś czas odwiedzam panią doktor. Na początku leczenia wydawała mi się bardzo miła i kompetentna, zawsze słuchała do końca co mi leży na duszy jednak przy ostatniej wizycie ponieważ chyba się przedłużała napisała mi nazwiska terapeutów abym sobie kogoś wybrała i zniecierpliwiona wstała dając mi do zrozumienia, że wizyta dobiegła końca. Może jestem trudną pacjentką i dlatego takie zachowanie z jej strony. Jeśli chodzi o leki to nie sposób wyjaśnić każdemu jakie będzie miał skutki uboczne. Nie mogę polecić ponieważ każdy pacjent jest inny bo ma inny problem więc na własnej skórze musi się przekonać.Jedno jest pewne,że pani doktor jest miła i sympatyczna a to czasami połowa sukcesu dla niektórych pacjentów.

19.08.2012

Zapisałam sie do Pani doktor bo miałam lekką depresję na dzień dzisiejszy po jej 3 miesięcznym leczeniu nie mogę wstać z łóżka! Nigdy w życiu nie pójdę już do lekarza z polecenia innego lekarza bo nabijają sobie pieniądze w kieszenie a pacjenta traktują jak maszynke do wyciagania kasy. Pani doktor nie jest nastawiona na pomoc i szczerze odradzam ludziom chorym na depresje bo dzięki niej możecie sobie zapewnić miejsce na drugim świecie. Doprowadziła mnie do takiego stopnia że myslałam o samobójstwie nieustannie. Nie wiem jak wy ale ja dziękuje za taka pomoc

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Opole"?

Gabinet Prywatny
ul. Książąt Opolskich 48-50