Ewa Pendziałek-Grunwald

Opole
50,663328917,92737250 604 88 49 95

Kalendarz przyjęć
Pon24.11Wt25.11Śr26.11Czw27.11Pt28.11So29.11Nd30.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.05
20 opinii

Mogę polecić panią doktor z pełnym przekonaniem, Jest lekarzem i terapeutą, potrafi rozmawiać i uważnie słuchać. Cierpliwie tłumaczy. Daje poczucie bezpieczeństwa. Byłam pod jej opieką na Oddziale Dziennym przez trzy miesiące i był to dla mnie najlepszy okres w ostatnich kilku latach.

. CZEŚĆ NA MOIM PROFILU ZNAJDZIESZ JAK W RZECZYWISIOŚCI WYGLĄDA ATOM,JAK DZIAŁA GRAWITACJA,CO TO JEST CIEMNA MATERIA,JAK PORUSZAJĄ SIĘ FALE,JAK W RZECZYWISTOŚCI DZIAŁA PRĄD I JAK SPOZYSKAĆ DARMOWĄ ENERGIE,JAK ZACHODZI REAKCJA JADROWA I PROMIENIOTWÓRCZOŚĆ,JAK DZIAŁA SŁOŃCE I DZIEJE WSZECHŚWIATA,ŚWIATŁO,JAK DZIAŁA CZIP GRAWITACYJNY DO POROZUMIEWANIA SIĘ NA MILJARDY GALAKTYK,DAŁEM TEŻ POCZATEK REPLIKATORA CZYLI JAK Z KWAREK SPOZYSKAĆ ATOMY,A ZA KILKA LAT DAM DWA NAPĘDY DO UFO jest tez tam stwozenie wszechświata i fizyka duszy i tez znajdziesz tam jak działa nerw jest tez jak badac genotyp .a na moim profilu na facebooku to znajdziecie,JAROSŁAW LICHWALA

Pani doktor jest cudownym lekarzem i bardzo cieplym czlowiekiem. Bylam pod jej leczeniem przez okres 3 miesiecy z powodu zaburzen osobowosci i bardzo duzo mi to dalo. Polecam z calego serca :)

Mam mieszane uczucia co do oceny pani doktor.Choruję na nerwicę od kilku od jedenastu już lat i co jakiś czas odwiedzam panią doktor. Na początku leczenia wydawała mi się bardzo miła i kompetentna, zawsze słuchała do końca co mi leży na duszy jednak przy ostatniej wizycie ponieważ chyba się przedłużała napisała mi nazwiska terapeutów abym sobie kogoś wybrała i zniecierpliwiona wstała dając mi do zrozumienia, że wizyta dobiegła końca. Może jestem trudną pacjentką i dlatego takie zachowanie z jej strony. Jeśli chodzi o leki to nie sposób wyjaśnić każdemu jakie będzie miał skutki uboczne. Nie mogę polecić ponieważ każdy pacjent jest inny bo ma inny problem więc na własnej skórze musi się przekonać.Jedno jest pewne,że pani doktor jest miła i sympatyczna a to czasami połowa sukcesu dla niektórych pacjentów.

Zapisałam sie do Pani doktor bo miałam lekką depresję na dzień dzisiejszy po jej 3 miesięcznym leczeniu nie mogę wstać z łóżka! Nigdy w życiu nie pójdę już do lekarza z polecenia innego lekarza bo nabijają sobie pieniądze w kieszenie a pacjenta traktują jak maszynke do wyciagania kasy. Pani doktor nie jest nastawiona na pomoc i szczerze odradzam ludziom chorym na depresje bo dzięki niej możecie sobie zapewnić miejsce na drugim świecie. Doprowadziła mnie do takiego stopnia że myslałam o samobójstwie nieustannie. Nie wiem jak wy ale ja dziękuje za taka pomoc

Nie polecam za 80 zł lepiej isc do zoo 4 razy i to bardziej zadziała na pewno

Beznadziejne, nieżyciowe babsko. Te dobre opinie tylko mnie zwiodły. Róbciejak chcecie, ale ja nie polecam.

Bardzo mila i kompetentna lekarka. Polecam !!!!

bardzo dobry lekarz, Pani doktor wyleczyla mnie z nerwicy

Nie polecam , wiedze może i ma, ale niezbyt sie wysila nad tym co mówi pacjent. Ma byc tak i tak i koniec. Nie wyjasni dokładnie , tylko po łebkach, pozatym nie mowi do konca wszystkiego o lekach, skutkach, tylko trzeba za jezyk ciagnac. Tyle trzeba przyznac ze bardzo miła, az wrecz za miła czasami. Zamiast tej milosci mogłaby troche wiecej poswiecic czasu i bardziej wysilic sie na rozmowe z pacjentem. Aha po wizycie na telefony odpowiada: ale wszystko juz zostało wyjasnione....

To najlepsza Pani doktor jaką kiedykolwiek spotkałam. W granicach jej gabinetu znajdowało się dla mnie zawsze najbezpieczniejsze miejsce na świecie, wszystkie zmory i lęki zostawały na zewnątrz. Po przeprowadzce do Warszawy byłam u kilku innych lekarzy i nie znalazłam podobnego. Dla swoich pacjentów ma zawsze czas. Szanuje ich, jest miła i troskliwa, zawsze uśmiechnięta, nawet mimo problemów bólem nogi. Ja się na niej nigdy nie zawiodłam. Szczerze tęsknię za jej wsparciem oraz poczuciem bezpieczeństwa jakie zapewniała mi jej opieka i chociaż się przeprowadziłam to wiem, że zawsze mogę do niej przyjechać, a ona udzieli mi potrzebnej pomocy.

Bardzo dobra rzetelna ,myśli przy rozmowie z pacjentem .Bardzo inteligenta

Pani Pendziałkowa to bardzo miła i sympatyczna osoba, budzi zaufanie , przez co łatwiej sie otworzyć. Słucha uważnie, proponuje i sama otwarta jest na propozycje i wszelkie uwagi. Bardzo polecam.

Nie pomogła mi sama zaczelam walczyc z depresja a szkoda bo wydawalo sie ze jest dobrym lekarzem ale tylko mi sie wydawalo.Nie polecam.

Budzi zaufanie, ale polecam tylko tym, którzy chorują na depresję.

Słaby lekarz. Nawet nie pozwoliła dojść do głosu. Nie polecam prywatnie lepiej do kogoś innego.

ciepła, otwarta, chętnie udziela informacji,pomocna, nie traktuje pacjentów przedmiotowo, posiada odpowiednie wykształcenie i właściwości osobowościowe do wykonywania zawodu psychiatry i psychoterapeuty :) bardzo "ludzka"

Polecam. Leczyłem się na depresję po podaniu leków i wytłumaczeniu mi paru spraw jest lepiej.Poleca psychoterapię. Bardzo mila i kompetenta lekarka .

Bardzo sympatyczna, cierpliwa, wzbudza zaufanie co pozwala się otworzyć

Dziwne ze do tej pory P.dr Pendziałek :przemiła i fachowa lekarka nie ma żadnej opinii.Przecieram szlaki KR

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny