lekarz Ewa Pendziałek-Grunwald

3,6
3,5

Kamil

03.12.2016

Miałem mieszane uczucia względem Pani doktor. Jest dobrą specjalistką - potrafi wyciągnąć z człowieka to co go dręczy i odpowiednio pokierować. Tego doświadczyłem na indywidualnej psychoterapii. Jednak gdy byłem w nagłej potrzebie i nie miałem lekarstw, nie przyjęła mnie poza kolejką w szpitalu. A więc pół na pół.

23.06.2016

Czy w tej pracy można pokazywać ludzką stronę, tzn. być zmęczonym i zniecierpliwionym. No właśnie, że nie. To jest niestety bolączka pani doktor. Po wizycie czułem się jak jakiś element bez duszy i mózgu wrzucony w wir rozdrabniających bębnów i kół zębatych. Radziłbym ostrożność, bo dzisiaj może daję rady, ale parę miesięcy temu po takim spotkaniu pewnie strzeliłbym sobie w łeb.

Depresja

20.06.2014

Mogę polecić panią doktor z pełnym przekonaniem, Jest lekarzem i terapeutą, potrafi rozmawiać i uważnie słuchać. Cierpliwie tłumaczy. Daje poczucie bezpieczeństwa. Byłam pod jej opieką na Oddziale Dziennym przez trzy miesiące i był to dla mnie najlepszy okres w ostatnich kilku latach.

14.03.2014

. CZEŚĆ NA MOIM PROFILU ZNAJDZIESZ JAK W RZECZYWISIOŚCI WYGLĄDA ATOM,JAK DZIAŁA GRAWITACJA,CO TO JEST CIEMNA MATERIA,JAK PORUSZAJĄ SIĘ FALE,JAK W RZECZYWISTOŚCI DZIAŁA PRĄD I JAK SPOZYSKAĆ DARMOWĄ ENERGIE,JAK ZACHODZI REAKCJA JADROWA I PROMIENIOTWÓRCZOŚĆ,JAK DZIAŁA SŁOŃCE I DZIEJE WSZECHŚWIATA,ŚWIATŁO,JAK DZIAŁA CZIP GRAWITACYJNY DO POROZUMIEWANIA SIĘ NA MILJARDY GALAKTYK,DAŁEM TEŻ POCZATEK REPLIKATORA CZYLI JAK Z KWAREK SPOZYSKAĆ ATOMY,A ZA KILKA LAT DAM DWA NAPĘDY DO UFO jest tez tam stwozenie wszechświata i fizyka duszy i tez znajdziesz tam jak działa nerw jest tez jak badac genotyp .a na moim profilu na facebooku to znajdziecie,JAROSŁAW LICHWALA

11.05.2013

Pani doktor jest cudownym lekarzem i bardzo cieplym czlowiekiem. Bylam pod jej leczeniem przez okres 3 miesiecy z powodu zaburzen osobowosci i bardzo duzo mi to dalo. Polecam z calego serca :)

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Opole"?

Gabinet Prywatny
ul. Książąt Opolskich 48-50