lekarz Ewa Pendziałek-Grunwald

Psychiatra

Miałem mieszane uczucia względem Pani doktor. Jest dobrą specjalistką - potrafi wyciągnąć z człowieka to co go dręczy i odpowiednio pokierować. Tego doświadczyłem na indywidualnej psychoterapii. Jednak gdy byłem w nagłej potrzebie i nie miałem lekarstw, nie przyjęła mnie poza kolejką w szpitalu. A więc pół na pół.

Czy w tej pracy można pokazywać ludzką stronę, tzn. być zmęczonym i zniecierpliwionym. No właśnie, że nie. To jest niestety bolączka pani doktor. Po wizycie czułem się jak jakiś element bez duszy i mózgu wrzucony w wir rozdrabniających bębnów i kół zębatych. Radziłbym ostrożność, bo dzisiaj może daję rady, ale parę miesięcy temu po takim spotkaniu pewnie strzeliłbym sobie w łeb.

Mogę polecić panią doktor z pełnym przekonaniem, Jest lekarzem i terapeutą, potrafi rozmawiać i uważnie słuchać. Cierpliwie tłumaczy. Daje poczucie bezpieczeństwa. Byłam pod jej opieką na Oddziale Dziennym przez trzy miesiące i był to dla mnie najlepszy okres w ostatnich kilku latach.

Pani doktor jest cudownym lekarzem i bardzo cieplym czlowiekiem. Bylam pod jej leczeniem przez okres 3 miesiecy z powodu zaburzen osobowosci i bardzo duzo mi to dalo. Polecam z calego serca :)

Mam mieszane uczucia co do oceny pani doktor.Choruję na nerwicę od kilku od jedenastu już lat i co jakiś czas odwiedzam panią doktor. Na początku leczenia wydawała mi się bardzo miła i kompetentna, zawsze słuchała do końca co mi leży na duszy jednak przy ostatniej wizycie ponieważ chyba się przedłużała napisała mi nazwiska terapeutów abym sobie kogoś wybrała i zniecierpliwiona wstała dając mi do zrozumienia, że wizyta dobiegła końca. Może jestem trudną pacjentką i dlatego takie zachowanie z jej strony. Jeśli chodzi o leki to nie sposób wyjaśnić każdemu jakie będzie miał skutki uboczne. Nie mogę polecić ponieważ każdy pacjent jest inny bo ma inny problem więc na własnej skórze musi się przekonać.Jedno jest pewne,że pani doktor jest miła i sympatyczna a to czasami połowa sukcesu dla niektórych pacjentów.

Zapisałam sie do Pani doktor bo miałam lekką depresję na dzień dzisiejszy po jej 3 miesięcznym leczeniu nie mogę wstać z łóżka! Nigdy w życiu nie pójdę już do lekarza z polecenia innego lekarza bo nabijają sobie pieniądze w kieszenie a pacjenta traktują jak maszynke do wyciagania kasy. Pani doktor nie jest nastawiona na pomoc i szczerze odradzam ludziom chorym na depresje bo dzięki niej możecie sobie zapewnić miejsce na drugim świecie. Doprowadziła mnie do takiego stopnia że myslałam o samobójstwie nieustannie. Nie wiem jak wy ale ja dziękuje za taka pomoc

Nie polecam za 80 zł lepiej isc do zoo 4 razy i to bardziej zadziała na pewno

Nie polecam za 80 zł lepiej isc do zoo 4 razy i to bardziej zadziała na pewno

Bardzo mila i kompetentna lekarka. Polecam !!!!

Bardzo mila i kompetentna lekarka. Polecam !!!!

bardzo dobry lekarz, Pani doktor wyleczyla mnie z nerwicy

bardzo dobry lekarz, Pani doktor wyleczyla mnie z nerwicy

Nie polecam , wiedze może i ma, ale niezbyt sie wysila nad tym co mówi pacjent. Ma byc tak i tak i koniec. Nie wyjasni dokładnie , tylko po łebkach, pozatym nie mowi do konca wszystkiego o lekach, skutkach, tylko trzeba za jezyk ciagnac. Tyle trzeba przyznac ze bardzo miła, az wrecz za miła czasami. Zamiast tej milosci mogłaby troche wiecej poswiecic czasu i bardziej wysilic sie na rozmowe z pacjentem. Aha po wizycie na telefony odpowiada: ale wszystko juz zostało wyjasnione....