lekarz Ewa Piecewicz

Psychiatra

pierwsza pani doktor, która poświęciła mi tyle czasu, odpowiedziała na wszystkie pytania i wytłumaczyła działanie leków. Jak na razie poprawia mi się, czyli rezultat osiagnięty

na badanie skierowal mnie sad, nie wiem czy jestem chory, ale to co mnie uzeklo w podejsciu Pani Dr... wysluchala mnie z usmiechem takim cieplym i szczerym, nie ocenila mnie, zartobliwie skwitowala to co powiedzialem. chcialoby sie rzec zachowala sie jak powinna zachowac sie prawdziwa "mama". Przy tej tej Kobiecie czuje sie nadzwyczajny spokoj, szkoda ze jestem z daleka i nie bede mogl korzystac z Jej pomocy.

dziękuję pani doktor za leczenie męża ,tak szybko zostaliśmy przyjęci bardzo miłe podejście i rozmowa z mężem .Leki trafione jest poprawa w bardzo krótkim czasie .Bardzo polecamy panią dr ewę.dziękuje.

Bardzo kompetentna lekarka. Uważna, konkretna i miła w rozmowie, indywidualnie dobiera leczenie.

Miła, uprzejma, potrafi słuchać, kompetentna, indywidualnie dobiera metody leczenia zważając na dobro pacjenta, stara się zrozumieć każdy problem, jest mile i pogodnie uposobiona, rozumie problemy finansowe pacjentów.