lekarz Ewa Pilarska

Bardzo miła konkretna pani, przepisala mi wspaniale leki przeciwbolowe dzieki ktorym uporalam sie z bolami miesiaczkowymi, swietna dla nastolatek, zero krepacji, bomba!

DWA RAZY ODESLALA MNIE DO DOMU , DRUGI RAZ 12 DNI PO TERMINIE , DZIECKO ULOZONE POSLADKOWO ,MIALAM SKIEROWANIE OD LEKARZA PROWADZACEGO DO SZPITALA, JAKI BILANS-DZIECKO URODZILO SIE Z NIEDOTLENIENIEM MOZGU.JEST NIEPELNOSPRAWNE. MOMOZGU ,MATERACHODZSZKOLY ,

Żaden lekarz nie poświęcił tyle czasu, aby wyjaśnić przyczynę nieprawidłowości i wyleczyć takimi lekami, które mogłam zaakceptować (od innych lekarzy nie było alternatywy - więcej skutków ubocznych). Lekarze z Leśnej Góry do pięt nie dorastają.

Przemiła Pani doktor, niestety na wizytę refundowaną przez NFZ trzeba długo czekać. Drugą ciąże właśie prowadziła mi dr Pilarska, jesten bardzo zadowolona jest kompetentna, poświęca dużo czasu, wzbudza zaufanie. Teraz tylko do Niej chodzę na wizyty.

Teraz tylko do Niej chodzę na wizyty.

jest dobra i kompetentna lekarz. chodzilam do niej jak bylam w ciazy i bylam bardzo z niej zadowolona. polecam ja innym znajomym.

jako lekarz sojej specjalizacji nie spelnia oczekiwanych wymagan bed ac na wizycie u pani doktor Pilarskiej u mojej corki wystapily obiawy skurne na lek Provera gdzie dziecko ma dopiero 12lat wiec nie polecam tej pani doktor wiecej na temat tego leku mozna przeczytac na forum na kturym wyczytalem ze nawet lekarze nie stosowali by dla siebie tego leku

Pani doktor jest wspaniała, bardzo miła i uprzejma. Odpowiada na każde pytania i poświęca pacjentką tyle czasu ile potrzebują. Prowadziła moją ciąże- jestem z niej bardzo zadowolona.

NAJLEPSZA PANI GINEKOLOG W GDYNI!!! ŻADEN LEKARZ W BYŁO ICH PONAD 5 NIE POTRAFIŁ LECZYĆ MOJEJ CHOROBY, NA SZCZĘŚCIE TRAFIŁAM NA PANIĄ EWE.INNI LEKARZE MÓWILI,ŻE PRAWDOPODOBNIE NIE BĘDE MIAŁA DZIECI, A DZIĘKI KOCHANEJ PANI EWIE URODZIŁAM ŚLICZNĄ I ZDROWĄ CÓRECZKE! ZA KAŻDYM RAZEM KIEDY IDĘ NA WIZYTĘ BIORĘ JĄ ZE SOBĄ I WIDZĘ Z JAKĄ SYMPATIĄ PANI DOKTOR OBDARZA SWOJE PODOPIECZNE MALUCHY:) ANIOŁ? TO MAŁO POWIEDZIANE! JEST BOSKA!!!

Sposób jej bycia, no i że jest kobietą powoduje,że pacjentki są mniej skrępowana. To są główne powody, że ma tyle pacjentek. Niestety ale sposób bycia nie ma nic wspólnego z fachowością. Tym zachowaniem pokrywa swoje braki i kupuje pacjentki. Jej badanie jest niedelikatne, stawia błędne diagnozy, zapisuje leki hormonalne bez uprzednich badań,widzi w badaniu usg. coś czego nie ma.pęcherzyk graffa uznała za nowotwór i skierowała mnie do szpitala, mnie śmiertelnie wystraszyła a lekarzy w szpitalu rozśmieszyła. Na jej fachowości nie jedna pacjentka się już przejechała.

Owszem dr.Pilarska jest miła i dowcipna, często żartuje ale te żarty nie zawsze są na miejscu. Taki sposób bycia często przekonuje do niej pacjentki, które poprzednio korzystały z usług innych niesympatycznych ginekologów (niestety takich jest coraz więcej,niegrzeczni, mrukowaci i nieraz ordynarni) i po takich doświadczeniach pacjentek dr. Pilarska wydaje się być aniołem. Ja też dałam się nabrać. Lekarz powinien być przede wszystkim fachowcem w swojej dziedzinie, miły ale też poważny i rzeczowy. Pani Pilarska lekką ręką zapisuje leki i to hormonalne, bez uprzedniego wykonania badań i sprawdzenia czy są przeciwwskazania do ich stosowania jak np.inne choroby pacjentki. Ja jestem ofiarą takiego leczenia. W konsekwencji po kilku m-cach stosowania LUTEINY tak mi się wszystko rozchwiało, tworzyły mi się torbiele, mięśniaki aż w końcu była konieczność usunięcia macicy z przydatkami. Nigdy przedtem nie miałam żadnych problemów, chodziłam tylko na okresowe badania. Jestem kobietą w wieku 34, planowaliśmy z mężem jeszcze jedno dziecko. Żałuję,że posłuchałam p.dr.i stosowałam ten hormon.