dr n. med. Ewa Półchłopek

Alergolog, Lekarz rodzinny, Pediatra, USG

2,4
2,6
2,4

Beznadziejna mimo, ze byłam prywatnie głownie namawiała mnie abym sie do niej przepisala jako pacjent publiczny w placówce zdrowia. Mimo doktoratu, nie potrafi postawić prawidłowej diagnozy. Myli się przy wypisywaniu recept, które następnie nie są wydawane w aptekach ! Podczas jednej z moich wizyt w przeciągu nie całych 10min do gabinetu zgłosiły się 4 osoby z niezgodnościami w recepcie. Leczenie tej Pani to proces długotrwały, a nie szybkie poradzenie sobie z dolegliwościami. Pani doktor przyjmuję czas około 2-2,5 tygodnia czasu na wyleczenie wczesnej grypy. Mimo, że jak to Pani doktor stwierdziła "chorobę grypową" to dolegliwością okazało się ostre zapalenie tchawicy. Nie polecam !

Bardzo mila, kompetentna. Moego 5 miesiecznego synka wyleczyla z zapakenia oskrzeli bez podawania antybiotyku. Polecam

Gorąco polecam, Pani doktor jest bardzo profesjonalna, dla każdego pacjenta ma zawsze czas.

Pani sprawia wrażenie że jest niekontaktowa. Nie trafiał z niczym ani rozpoznaniem ani z leczeniem Szkoda czasu na wizyte u niej.

Zdecydowanie nie polecam- brak kontaktu z pacjentem, złą diagnoza i brak efektywnego leczenia.Pani dokór bardzo nieprzyjemna.

Dno, pani jakby"zawieszona" i niekontaktowa, nie trafia z diagnozą i kompletnie z leczeniem. Po jej lekach wylądowałam w szpitalu w cięzkim stanie. Odradzam.

mnie osobiście bardzo pomogła, oprócz tego ze stawia trafne diagnozy ma dobre podejście do pacjenta

zupełnie niekontaktowa pani doktor, nie słucha o dolelgiwosciach, pobierznie bada, nie trafia z diagnozą i leczeniem. Stanowczo nie polecam, po kilkunatsu wizytach u niej z sama soba i moim dzieckiem.