Ewa Ptak-Uranówka

Nefrolog, Pediatra

Dobry wieczór, Właśnie wróciliśmy z wizyty u Pani doktor i piszę tą opinię żeby u kolejnych ewentualnych pacjentów zapaliła się lampka w głowie dlaczego tak szybko można się do Pani doktor dostać na wizytę. Pani doktor niemiła, niesympatyczna. Szarpała nasze 2 miesięczne dziecko że nas aż wmurowało. Przyszliśmy z problemem a Pani doktor pouczała nas w wszystkich innych tematach a problem przyjścia (czyli plam na głowie-wyśmiała). Nie polecam, są inni lekarze z powołania. Byliśmy z pewnością pierwszy i ostatni raz!!!

Dobry wieczór,

Pani doktor niemiła, niesympatyczna.

Pani doktor potrafi być niemiła. Na pewno jest dobrym lekarzem, ale potrafi odmówić przyjęcia małego dziecka - nawet w przypadku bardzo wysokiej gorączki. Więc po co taki lekarz,który nie pomoże jak jest potrzebny! Ja na pewno więcej nie pojadę do Pani doktor.

Pani doktor wyjątkowo nie miła - nie dość że wypisała błędnie receptę (nie znała dobrze nazwy leku i sprzedawanych dawek - a był to lek bez którego nie można się obejść - był niezbędny natychmiast) to jeszcze Pani z łaska poprawiła receptę na prawidłową i stwierdziła żeby do niej już nie przychodzić więcej hmm... każdy ma prawo się pomylić ale na litość boską dlaczego nie umie się do tego przyznać i przeprosić tylko się obraża! Ja również mam wyższe wykształcenie i jakoś nie mam z tym problemu żeby się przyznać do błędu. Co do kompetencji się nie wypowiadam (bo jak lekarz może nie znać nawy leku który przepisuje) być może są choroby które są Pani doktor domena i nie zaprzeczam że może się na nich znać ale bez wątpienia układ oddechowy nie jest domeną Pani Doktor. Generalnie omijać szerokim łukiem jak nie chcecie zepsuć sobie nerwów - nie polecam.

Proszę nie dzwonić na podany numer telefonu! To jest mój prywatny numer, który z tym lekarzem nie ma nic wspólnego. Ludzie co chwilę wydzwaniają do mnie na błędnie podany numer. Marcin Kamiński - właściciel podanego tutaj numeru telefonu.

Marcin Kamiński - właściciel podanego tutaj numeru telefonu.

polecam tego lekarza lecze dziecko nefrologicznie jestem zadowolona kobieta z powolaniem

Do Pani Doktor chodzę już 15 lat (z dwójką dzieci)do przychodni i prywatnie. Jest kompetentna, fachowa, a jednocześnie bardzo życiowo podchodzi do problemu. Nie wyobrażam sobie innego lekarza dla moich dzieci.

Chodzę z córką do pani doktor jako do nefrologa.Jestem wdzięczna za rady oraz trafne diagnozy.Kompetencja na każdej wizycie.

Z czystym sercem polecam Panią doktor jako pediatrę i jako nefrologa. W większości wypadków chodzimy do przychodni publicznej i tam nie płacimy. W nagłych przypadkach wizyta prywatna kosztuje 50 zł.

Pani doktor leczy moje dzieci już od 13 lat i mogę ją polecic. Nie zawsze jest co prawda w skowronkach (każdy może miec gorszy dzień), ale małych pacjentów i ich choroby traktuje bardzo serio. Prosi nawet o telefon z informacją, jak dziecko się czuje i wtedy ewentualnie zmienia dawkowanie leków.

hmmm mnie niestety (a może stety) nie udało się umówić na wizytę do pani doktor, ponieważ nigdy nie miała czasu na wizytę w tym samym dniu tylko 3 dni później, co dla małego dziecka jest zbyt odległym terminem w nagłej potrzebie... przez telefon była niestety bardzo niemiła i nieuprzejma, nie miała czasu nawet na rozmowę... co do wiedzy pani doktor nie mogę się wypowiedzieć, jednak jej nastawienie sprawiło, że po 2 próbach umówienia dziecka na wizytę zrezygnowałam, bo nie wzbudziła we mnie żadnych pozytywnych emocji.