lekarz Ewa Puchała

Cytolog, Ginekolog, Położna, Seksuolog

Niestety jestem zmuszona wystawić negatywną opinie aby ostrzec przyszłe Pacjentki Pani „doktor”, pomijając wizytę która była płatna i opóźniona Pani Ewa pomimo prośby od września 2022r o przesłanie wyników badań które były niezbędne do wykonania zabiegu nie zrobiła tego, nie odbierała telefonu , nie odpisywała na maile, rejestracja w gabinecie po dodzwonieniu się poinformowała mnie że to nie ich problem ze wyniki nie są wysłane, proszę dzwonić do Pani Ewy… :) po kilku smsach, mailach w końcu udało się skontaktować z zapracowaną i nieobecną Panią doktor a dokładniej po tym jak poinformowałam ją że wystawie stosowną opinię za brak wyników badań od pół roku. Kontakt na nie wiele się zdał czekałam kolejny tydzień na maila którego nie dostałam i dodatkowo Pani Ewa przez telefon potraktowała mnie w sposób znieważający a na koniec zaczęła śmiać się do słuchawki :). Na szczęście badanie zostało powtórzone w innej klinice w której i wyniki zostały przekazane telefonicznie na moją prośbę bez problemu dlatego odradzam tą Panią ewidentnie już zmęczoną zawodowo czas ustąpić miejsca młodym empatycznym lekarzom :)

Pani Doktor jest w pełni profesjonalna i doświadczona w swoim fachu.Jest osobą niezmiernie sympatyczną i godną zaufania.Poprowadziła moje trzy szczęśliwe ciąże więc miałam okazje poznać Panią Doktor na gruncie zawodowym oraz prywatnym. Naprawdę gorąco polecam doktor Puchałę gdyż dzięki niej ciąża jak i poród nie musi kojarzyć się z ciężkim okresem w żuciu kobiety a dzięki doświadczeniu i wyspecjalizowanemu gabinetowi ciąża jest pod kontrolą. Dziękujemy Pani Doktor jeszcze raz! Aleksandra A.

Dziękujemy Pani Doktor jeszcze raz!
Aleksandra A.

Profesjonalistka w swojej dziedzinie:) Świetny kontakt z pacjentem, Pani dr Ewa udziela odpowiedzi na każde pytanie. Przemiła atmosfera w gabinecie. Nie wyobrażam sobie wizyt u innego lekarza.

Bardzo polecam wizyty u pani doktor! Jestem pacjentką od 7lat, pani doktor prowadziła moje dwie ciąże i kilka różnych zabiegów. Zawsze jestem o wszystkim rzetelnie poinformowana, a na wszystkie moje pytania uzyskuję odpowiedzi. Wizyty przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze. Bardzo dobry lekarz!

Nieuprzejma, zero kontaktu z pacjentem. Brak wywiadu. Szczerze nie polecam. Przed wizytą proszę zapoznajcie się z jej negatywnymi opiniami. Naciąga na kolejne wizyty, nie wystawia paragonów. Jest arogancka. Sama jestem lekarzem i byłam w szoku jak można tak się odnosić do innych pacjentów.

Nieuprzejma, zero kontaktu z pacjentem. Brak wywiadu. Szczerze nie polecam.
Przed wizytą proszę zapoznajcie się z jej negatywnymi opiniami.
Naciąga na kolejne wizyty, nie wystawia paragonów. Jest arogancka.

Rzetelna, uprzejma, przede wszystkim pomocna, dla stałych pacjentów samo przyjście po receptę ma bezpłatne! siostrze prowadziła ciążę i była również zadowolona. Czasem sprawia wrażenie zabieganej, ale tak chyba mają wszyscy lekarze, więc trzeba to jakoś przeżyć :P na szczęście, jak już jest się na wizycie nie sposób myśleć o niej źle, bo jest fachowa i pomocna!

Bardzo dobry ginekolog. Profesjonalne podejście do pacjenta. Trafna diagnoza, skuteczne leczenie. Nie trzeba chodzić miesiącami na wizyty które nic nie dają jak u niektórych innych lekarzy.

Pani doktor w bardzo miły sposób podchodzi do pacjenta. Jest bardzo dobrym fachowcem, zdiagnozowała problem i pomogła go wyleczyć, polecam.

Leczę się u niej od 2 lat, jest kompetentna, bardzo uprzejma, mogę polecić. Przyjmuje w centrum Katowic, także w późniejszych godzinach (po 18) więc wygodnie można umówić się po pracy.

Miałam wątpliwą przyjemność korzystać z usług świadczonych przez Panią dr i szczerze nikomu jej nie polecę, przyjęła mnie prywatnie na Łubinowej, kasę wzięła a recepty wypisała na rzecz szpitala na Łubinowej, arogancka i wyrachowana, na kolejnej wizycie już w Katowicach w jej poradni "zapomniała" odebrać moich wyników badań, które sama zleciła i jak mi odpowiedziała w dość bezczelny sposób "ma tyle na głowie, tyle pracy, zabiegi i dlatego nie odebrała", ale zaraz po badaniu zadzwoni i sprawdzi co wyszło;-(Jak nie chciałam już kontynuować współpracy z Panią doktor po tym przykrym incydencie to przy mnie podarła moją kartę pacjenta i zbulwersowana, wyraźnie poirytowana życzyła mi dużo zdrowia i na tym zakończyła się nasza znajomość. Droga Pani doktor pacjent to człowiek a nie maszynka do zarabiania pieniędzy, proszę o tym pamiętać!!!Chyba minęła się Pani z powołaniem, jak lubi Pani tak liczyć banknoty (których miała Pani na Łubinowej cały plik nota bene ciekawe co na to US, żadna z moich 2 wizyt nie została potwierdzona rachunkiem) to może powinna Pani pracować w banku a nie w służbie zdrowia. Pani praca winna być służbą a nie łaską robioną pacjentowi. Może da to Pani troszkę do myślenia.