lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Pani Doktor z ogromną wiedzą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo pomogła mi z problemem krtani, strun głosowych i gardła. Konkretna, rzeczowa i niezwykle kompetentna osoba, a przy tym jeszcze świetny psycholog, potrafi doskonale wejść w relacje lekarz-pacjent. Polecam wszystkim wizyty.

Nie polecam .Byłam wcześniej u laryngologia która mi bardzo pomogła a ta pani doktor bardzo nie uprzejma .po badaniu (takie samo jak u laryngologa)nic nie stwierdziła a w zeszłym roku przeszłam mikro wylewaj na struny głosowe i mam problem z krtanią żadnej pomocy nie otrzymałem a sporo zapłaciłam z powrotem wracam do pani laryngolog

Wspaniały lekarz, o wysokich kompetencjach i ogromnej kulturze osobistej. Bardzo uważnie słucha pacjenta, poświęca mu dużo czasu, bada niezwykle dokładnie. Diagnoza przez nią stawiana jest zaskakująco trafna. U mnie badając gardło i krtań natychmiast wysłała na tomografię i rozpoznała guza płuca. Jestem już po operacji. Dziękuję Pani Doktor za uratowane życie. Oby było więcej takich lekarzy jak Pani Doktor Rychlewska

Wspaniała, dokładna i bardzo miła Pani Doktor. Bada bardzo dokładnie. Leczy niezwykle skutecznie. Można powierzyć jej swoje zdrowie. Polecam gorąco innym pacjentom.

Serdecznie polecam !!! Jedyny lekarz który potrafił mi pomóc :)

Serdecznie polecam !!! Jedyny lekarz który potrafił mi pomóc :)

Doskonały lekarz, zajmujący sie całościowo pacjentem. Nie tylko świetny foniatra ale dokładny lekarz poświęcający wiele czasu każdemu pacjentowi . Wyleczyła mnie z cieżkich zaburzeń głosu po urazie komunikacyjnym

Doskonały lekarz, z dużą wiedzą, nie tylko z laryngologii i foniatrii. Podchodzi do pacjenta całościowo. Bada bardzo dokładnie. Doskonale tłumaczy istotę choroby. Polecam wszystkim innym pacjentom.

Pytanie do poprzedniego postu. Na jakiej podstawie Anonim wygłaszając tak krzywdzące opinie nie ma odwagi się ujawnić, na czym opiera swoją ocenę skoro data postu od Anonima to 6 stycznia 2010 roku. 4-go stycznia b.r. poinformowano mnie, iż "Pani doktor od dawna nie pracuje już w szpitalu wojewódzkim". Więc ktoś tu pod kimś dołki kopie :) ~Danuta

Uprzejma, miła i konkretna.

Uprzejma, miła i konkretna.