lekarz Ewa Sawicka

Geriatra, Internista

Zdecydowanie odradzam wizyty u tej pani. Szkoda słów. Całkowity brak szacunku do pacjenta, arogancja, przyjmowanie dodatkowych osób poza kolejką mimo opóźnień.

Nie polecam.Chyba że zachodzi potrzeba szybkiego spotkania się pacjenta ze Stwórcą..

Dziękuję serdecznie za poradę, warto było odwiedzić, bardzo przyjemny stosunek do pacjenta.

Wzór lekarza, myślałem, że tacy istnieją tylko w polskim serialu. Uosobienie cierpliwości, precyzyjna i fachowa diagnoza, bezinteresowna - ludzka - pomoc, bez względu na czas wizyty wielkie ciepło i troska o każdego pacjenta. Dzięki takim lekarzom można jeszcze wierzyć w polską służbę zdrowia. Polecam z całego serca.

Pani Doktor to Nadzwyczajny Człowiek. Cierpliwa, słuchająca. Byłam u niej sama robiła mi USG, które pokazało jej wielką kompetancję. Leczy też mojego Tatę chorego na Alzheimera, wykazując niezmiennie troskę, cierpliwość, szukając sposobów pomocy nie tylko jemu, ale także i dotkniętej jego chorobą rodzinie. Jeśli dodać do tego, że Pani Doktor robi to wszystko w ramach NFZ, nie oczekując absolutnie żadnych gratyfikacji, to obraz Jej jako lekarza zyskuje nadzwyczajnie. Polecam wszyskim z całego serca!

Kompetentna,cierpliwa,ciepła,zawsze majaca czas, niezawodna, wspaniała. Lekarka o wielkim sercu. Tylko dzięki dr Sawickiej wiem, jak mam opiekować się moją chorą mamą. Jest moją podporą i balsamem na chorobę. Życzmy sobie tylko takich lekarzy.