Ewa Sawicka

Ostróda
53,70246419,967174609235743

Kalendarz przyjęć
Pon27.10Wt28.10Śr29.10Czw30.10Pt31.10So01.11Nd02.11
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.85
10 opinii

polecam -:)zawalone plecy trądzikiem leczenie około 3 miesięcy wynik super pozytywny polecam . Co nie którzy piszą anty reklamę ale to chyba konkurencja więc ne patrzmy i nie czytajmy tych negatywów pozdrawiam

28 lat, jesień ubiegłego roku i... znienacka pojawił się trądzik. Najpierw drobne zmiany a potem już coraz gorzej, na całej twarzy, nie mogłam w lustro patrzeć i pogodzić się z tym, bo niby skąd taki problem w tym wieku?? Mam dziecko, męża, pracę bez szczególnych stresów i trądzik, nie zmieniam kosmetyków... Przecież to choroba młodzieży... Pani Doktor przepisuje może nie tanie leki, ale dobre!!! Pierwsza wizyta i lek z pochodną wit. A, następna i po niewielkiej poprawie zmiana leku na inny. Już wiosną moja twarz wyglądała ładnie. Dziś nikt nie powie, że mam jakiekolwiek problemy z trądzikiem. Czasem coś wyskoczy przed miesiączką w ilości 1-2 krostki i też wiem czym je zwalczyć w kilka dni... W ocenach czytałam, że Pani Doktor nie tłumaczy przyczyn... Przy trądziku???? Przyczyn są setki... Stres, hormony, niewłaściwa dieta (oczywiście w zależności od osoby, może być różna), kosmetyki... Mi pomogła bardzo. Ufam jej. Jest przy tym bardzo miła, uprzejma, zawsze elegancka i robi dobre wrażenie. Czasem potrzeba dłuższego leczenia, a najgłupsze co można zrobić to biegać od specjalisty do specjalisty co 2 m-ce. Takie "leczenie" nigdy nie będzie kompleksowe. Czasem potrzeba cierpliwości, zwłaszcza przy problemach dermatologicznych...

ja mialam problem z tradzikiem ktory maniakalnie rozdrapywalam.popieram ze przepisuje drogie i nieskuteczne leki .zbyt dluga i monotonna rozmowa ktora w sumie nie wyjasnila przyczyn oraz nie dowiedzialam sie co tak naprawde mi dolega.poza tym cena za wizyte jest droga i ja osobiscie nie polecam .

Bardzo dobry lekarz miałem kurzajke i ona ją wyleczyła

Znakomita specjalistka miła bardzo uprzejma jest lekarzem godnym polecenia.

Zdecydowanie nie polecam. Przez 3 lata chodziłam z jednym i tym samym problemem. Pani doktor z rozbrajającą szczerością stwierdzała, że nie wie co to jest (krostki na dłoniach) i bez jakichkolwiek badań przepisywała z uporem maniaka tą samą maść, która przynosiła efekt na chwilę. Szkoda, że w Ostródzie nie ma innego dermatologa!!!

Polecam,bardzo dobry lekarz dermatolog.Miałam problem z trądzikiem został wyleczony pozytywnie, obsługa za każdym razem profesjonalna.

Jestem miło zaskoczony,po przeczytaniu 2 kiepskich opinii i normalnej wizycie w gabinecie.Czyżby opinia konkurencji?Ja polecam,bez naciągania na koszty,miło i profesjonalnie.

nie polecam. nie uprzejma, trudno doprosić się szczegółowego opisu choroby. przypisuje drogie nie skuteczne leki (maść)

Nie polecam. Dermatolog z przypadku. Podczas wizyty potrafi robić notatki dotyczące objawów, a następnie zapisuje sposoby radzenia sobie z problemami stosowane przez pacjenta. Bez wyników badań diagnozuje czerniaka, itd

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny