lekarzEwa Sawicka

Ostróda
53,70246419,967174609235743

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.8512345
10 opinii

• 5

polecam -:)zawalone plecy trądzikiem leczenie około 3 miesięcy wynik super pozytywny polecam . Co nie którzy piszą anty reklamę ale to chyba konkurencja więc ne patrzmy i nie czytajmy tych negatywów pozdrawiam

• 5

28 lat, jesień ubiegłego roku i... znienacka pojawił się trądzik. Najpierw drobne zmiany a potem już coraz gorzej, na całej twarzy, nie mogłam w lustro patrzeć i pogodzić się z tym, bo niby skąd taki problem w tym wieku?? Mam dziecko, męża, pracę bez szczególnych stresów i trądzik, nie zmieniam kosmetyków... Przecież to choroba młodzieży... Pani Doktor przepisuje może nie tanie leki, ale dobre!!! Pierwsza wizyta i lek z pochodną wit. A, następna i po niewielkiej poprawie zmiana leku na inny. Już wiosną moja twarz wyglądała ładnie. Dziś nikt nie powie, że mam jakiekolwiek problemy z trądzikiem. Czasem coś wyskoczy przed miesiączką w ilości 1-2 krostki i też wiem czym je zwalczyć w kilka dni... W ocenach czytałam, że Pani Doktor nie tłumaczy przyczyn... Przy trądziku???? Przyczyn są setki... Stres, hormony, niewłaściwa dieta (oczywiście w zależności od osoby, może być różna), kosmetyki... Mi pomogła bardzo. Ufam jej. Jest przy tym bardzo miła, uprzejma, zawsze elegancka i robi dobre wrażenie. Czasem potrzeba dłuższego leczenia, a najgłupsze co można zrobić to biegać od specjalisty do specjalisty co 2 m-ce. Takie "leczenie" nigdy nie będzie kompleksowe. Czasem potrzeba cierpliwości, zwłaszcza przy problemach dermatologicznych...

• 3
  • 1

ja mialam problem z tradzikiem ktory maniakalnie rozdrapywalam.popieram ze przepisuje drogie i nieskuteczne leki .zbyt dluga i monotonna rozmowa ktora w sumie nie wyjasnila przyczyn oraz nie dowiedzialam sie co tak naprawde mi dolega.poza tym cena za wizyte jest droga i ja osobiscie nie polecam .

• 5

Bardzo dobry lekarz miałem kurzajke i ona ją wyleczyła

• 5

Znakomita specjalistka miła bardzo uprzejma jest lekarzem godnym polecenia.

• 3
  • 1

Zdecydowanie nie polecam. Przez 3 lata chodziłam z jednym i tym samym problemem. Pani doktor z rozbrajającą szczerością stwierdzała, że nie wie co to jest (krostki na dłoniach) i bez jakichkolwiek badań przepisywała z uporem maniaka tą samą maść, która przynosiła efekt na chwilę. Szkoda, że w Ostródzie nie ma innego dermatologa!!!

• 5

Polecam,bardzo dobry lekarz dermatolog.Miałam problem z trądzikiem został wyleczony pozytywnie, obsługa za każdym razem profesjonalna.

• 5

Jestem miło zaskoczony,po przeczytaniu 2 kiepskich opinii i normalnej wizycie w gabinecie.Czyżby opinia konkurencji?Ja polecam,bez naciągania na koszty,miło i profesjonalnie.

• 1

nie polecam. nie uprzejma, trudno doprosić się szczegółowego opisu choroby. przypisuje drogie nie skuteczne leki (maść)

• 2

Nie polecam. Dermatolog z przypadku. Podczas wizyty potrafi robić notatki dotyczące objawów, a następnie zapisuje sposoby radzenia sobie z problemami stosowane przez pacjenta. Bez wyników badań diagnozuje czerniaka, itd

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat