lekarz Ewa Schaefer

Wspaniała lekarka.Najpierw szczegółowy wywiad, potem delikatne badanie,rozmowa zapisanie do poradni sutka ( przez kilkanaście lat leczyłam się u innych lekarzy i żaden nie skierował wiedząc o usuniętych guzach piersi) odpowiadanie na moje pytania.Wyszłam pozytywnie zszokowana .Dziękuję za czas poświęcony, indywidualne podejście i ciepłe słowa otuchy.Polecam z całego serca

Przesympatyczna pani, profesjonalne leczenie jednak mogłaby nie co przyłożyć uwagę do ludzi których zatrudnia bo ilekroć tam chodzę to recepcjonistka (młoda szczupła pani, ciemne krótkie włosy) jest nieuprzejma, sarkastyczna, rozmawiając telefonicznie również zachowuje się w ten sam sposób. Tworzy tym samym zły wizerunek poradni.

Lekarz o dużej empatii, wyczulony na kobiecą psychikę. Organizm bada kompleksowo, jest cierpliwa i konkretna.

odmowila mi usg w 5 miesiacu ciazy poniewaz wspomnialam jej ze ostatnie wizyty nie byly w jej gabinecie tylko w innej prywatnej przychodni jest nieuprzejma i nie obchodzilo ja to ze juz nie mialam szans zrobic usg w innym gabinecie bo dnia nastepnego wylatywalam juz do irlandi juz nigdy do niej nie pojde

Lekarz godny zaufania. Profesjonalne i skuteczne leczenie.

Lekarz godny zaufania. Profesjonalne i skuteczne leczenie.

Naprawdę profesjonalne podejście do pacjentki. Pni Ewa może być autorytetem wielu lekarzy.

Bardzo dobra specjalistka.Poświęca dużo czasu każdej pacjentce. W rękach tej lekarki można czuć się bezpiecznie. Polecam.