dr Ewa Schlichtinger

Dermatolog

Chodzę do Pani doktor i jestem baardzo zadowolona. Profesjonalne podejście do klienta, świetna diagnoza. Zna się na rzeczy i przepisuje kremy, które pomagają, a nie pogarszają. Oprócz tego chętnie doradzi co stosować na dzień/noc zaproponuje i poda opinie różnych preparatów.

U Pani doktor byłam kilka razy. Za pierwszym razem zapisała mi łagodny lek aby zobaczyć jak podziała na mój bardzo uciążliwy trądzik. Lek okazał się za słaby i za drugim razem zapisała juz coś mocniejszego. Po 10 dniach stosowania byłam oszołomiona efektami. Stan skóry na twarzy uległ bardzo dużej poprawie. Byłam bardzo zaskoczona bo nei spodziewałam się tak szybkiego efektu. Pani doktor opisała mi przebieg leczenia w bardzo szczegółowy sposób , przepisała leki i zleciła również barania. Jestem zadowolona. Polecam wszystkim znajomym. Magda F.

Magda F.

Doktor Schlichtinger to bardzo dobry dermatolog. Trafilam do niej juz po wizycie u 5 innych (3 w Irlandii i 2 w Polsce) Jestem bardzo zadowolona z wizyty,po 3 tygodniach leczenia - nie ma sladu po problemie (ropne pecherzyki na ciele), namowilam moja mame by rowniez udala sie do niej z pokrzywkami, ktore miewa. Podobalo mi sie to, ze dostalam probki do przetestowania. Do tej pory zaden lekarz nawet przy wizytach prywatnych nie zaoferowal probek. Poza tym pani doktor jest mila i stwarza dobra atmosfere w gabinecie. Polecam

Jestem bardzo zadowolona z leczenia. Dokuczliwa i bolesna wysypka zniknęła. Pani Doktor była miła i odpowiedziała wyczerpująco na wszystkie moje pytania.W razie jakichkolwiek problemów ponownie udam się do niej. Polecam Anka

Od trzech miesięcy próbowałam wyleczyć pewien problem u innych dermatologów - bez rezultatu. Do pani doktor Schlichtinger poszłam za radą koleżanki, która ją bardzo chwaliła. Po trzech dniach leczenia objawy zaczęły znikać, a po około 10 zostałam całkowicie wyleczona. Sensowna, konkretna i bardzo miła osoba, a przede wszystkim dobry specjalista. Polecam ją wszystkim

Była niezbyt uprzejma.Wizyta trwała zaledwie 5 minut. Powiedzmy, że jedynie rzuciła okiem na mój problem. Nie zleciła żadnych badań, nie przeprowadziła należytego wywiadu. Przepisała leki, które spowodowały nasilenie objawów. Naprawdę nie polecam.

Naprawdę nie polecam.