lekarz Ewa Serafin

Wenerolog, Dermatolog

Zgadzam się z przed mówcą nie polecam najgorszemu wrogowi NA kasę chorych pani doktor traktuje ludzi przedmiotowo, obraza majestatu jeśli wcześniej badało się prywatnie u innych lekarzy,rozmawia przez telefon bawiąc się biżuterią a pacjenta ma w d... Oby jak najmniej takich doktorów, pół roku czekałam na wizytę aby dalej być w tym samym miejscu.

Zgadzam się z przed mówcą nie polecam najgorszemu wrogowi

Świetna Pani doktor.Od razu rozpoznała chorobę dziecka,której nie mógł rozpoznać inny lekarz.Bardzo miła, spokojna i uprzejma i ma podejście do dzieci.Polecam każdemu.

Niestety straciłam zbyt dużo czasu na terapie pani doktor,z których niewiele wynikło.Nie mówiąc o bardzo dobrych kosmetykach znanych marek ,na które wydałam krocie.Na szczęście nie tak daleko bo w Wadowicach jest dobra konkurencja ,którą polecam.I chyba nie zawsze jest tak ,że o cerze czy kosmetykach kobiety wiedzą lepiej od facetów. Była pacjentka Ania B.

Pani doktor w dość skuteczny sposób pomogła mi w zaleczeniu dokuczliwej przypadłości.

Bardzo miła lekarka. Idealnie dobrała lekarstwa i maści. Uważnie przysłuchuje się temu, co pacjent ma do powiedzenia.Polecam!

Pani Serafin to deramtolog ktorego bym nie polecila najgorszemu wrogowi

Pani Serafin to deramtolog ktorego bym nie polecila najgorszemu wrogowi