lekarz Ewa Skorupska

Wspaniały lekarz, prowadzi moje córki od 13 lat. Wspaniały diagnosta , cierpliwa i dociekliwa . Gorąco polecam, jest jedynym lekarzem, któremu ufam i nigdy się nie zawiodłam. :)

Leczy moje dzieci od kilku lat, ma ogromne doświadczenie i indywidualnie podchodzi do każdego dziecka, z ostrożnością zaleca antybiotykoterapię. W pełni polecam każdemu rodzicowi !

Wspaniały lekarz, prowadzi moją córkę od 13 lat. Wspaniały diagnosta , cierpliwa i dociekliwa . Gorąco polecam, jest jedynym lekarzem ,któremu ufam i nigdy się nie zawiodłam. Beata

Beata

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Najbardziej podoba mi się w niej to, że słucha rodzica. Poza swoim doświadczeniem i wiedzą bierze pod uwagę intuicję matki.

Polecam! Jako jeden z niewielu lekarzy wysłuchała u mojego synka szmery w serduszku. Osoba bardzo konkretna i sympatyczna. Dzięki Jej zaleceniom synek już tak często nie zapada na infekcje.

Wspaniała, od lat prowadząca moje dzieci Pani doktor, nigdy nie zawiodła mnie. Bardzo gorąco wszystkim polecam.