Ewa Stążka-Gregosiewicz

51,246635922,566799981-532-37-11
info@luxmedlublin.pl

Kalendarz przyjęć
Pon08.02Wt09.02Śr10.02Czw11.02Pt12.02So13.02Nd14.02
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
3.4/5
Średnia:
3.65
8 opinii

Pani doktor niemiła, arogancka, zlośliwa?, nie chcę aby leczyla moje dziecko. Mam wrażenie, że drażnią ja dzieci. Do mojego dziecka slowem sie nie odezwala w czasie calej wizyty, badania i echa serca. Do malej przestraszonej dziewczynki. Oczywiście w NFZ.

Pani doktor może za pieniądze, w Luxmedzie to jest miła, niestety w przychodni przyszpitalnej była niemiła, opryskliwa i stwierdziła, że przychodzi tam bo musi. Nigdy więcej. Zmieniliśmy lekarza i nie żałujemy.

Nie rozumiem skąd pozytywne opinie. Nas potraktowała strasznie. Nigdy do niej nie wrócimy.

Wspaniała Pani Doktor, jest bardzo dociekliwa w prowadzeniu chorego dziecka, ma fajne podejście do pacjenta i budzi zaufanie. Stara się rodzicom, w zrozumiały sposób z punktu medycznego przybliżyć sytuację dziecka i nie pozostawia ich bez odpowiedzi. Serdecznie polecam!

Bardzo dobry specjalista! Miła, uprzejma z odpowiednim podejściem do dziecka. Serdecznie wszystkim polecam!!!

Bardzo dobry lekarz uratowała mi dziecko polecam

Doktor ze wspaniałym podejściem do dzieci. śmiało mogę polecić każdemu.

Razem z nasza mała coreczką chodzimy do Pani doktor i leczymy jej serduszko. Myślę że każdemu poleciła bym ta osobę dla dziecka.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny