dr n. med. Ewa Stążka-Gregosiewicz

3,6
3,4

milga

04.08.2015

Pani doktor niemiła, arogancka, zlośliwa?, nie chcę aby leczyla moje dziecko. Mam wrażenie, że drażnią ja dzieci. Do mojego dziecka slowem sie nie odezwala w czasie calej wizyty, badania i echa serca. Do malej przestraszonej dziewczynki. Oczywiście w NFZ.

Kinga

06.03.2015

Pani doktor może za pieniądze, w Luxmedzie to jest miła, niestety w przychodni przyszpitalnej była niemiła, opryskliwa i stwierdziła, że przychodzi tam bo musi. Nigdy więcej. Zmieniliśmy lekarza i nie żałujemy.

25.04.2013

Nie rozumiem skąd pozytywne opinie. Nas potraktowała strasznie. Nigdy do niej nie wrócimy.

22.11.2011

Wspaniała Pani Doktor, jest bardzo dociekliwa w prowadzeniu chorego dziecka, ma fajne podejście do pacjenta i budzi zaufanie. Stara się rodzicom, w zrozumiały sposób z punktu medycznego przybliżyć sytuację dziecka i nie pozostawia ich bez odpowiedzi. Serdecznie polecam!

22.11.2011

Bardzo dobry specjalista! Miła, uprzejma z odpowiednim podejściem do dziecka. Serdecznie wszystkim polecam!!!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Kardiolog dziecięcy Lublin"?

Renata Jawniak

dr