lekarz Ewa Świderska

Od lat jestem pacjentka dr Ewy. Prowadziła moje dwie ciąże. Miałam komplikacje, poradziła sobie z nimi doskonale. Jest bardzo miłą, dobrą osobą. Cierpliwą i kompetentną.

Do pani Swiderskiej zaczęłam chodzić bo moja lekarka zmieniła miasto pracy. Pani Świderska prowadziła moja ciążę, jak do niej poszłam aby to stwierdzić to nawet nie powoedziala w którym jestem tygodniu ciąży. Cytologia obowiązkowa ale jej nie zrobiła a wyniki wpisała z cytologi robionej rok wcześniej. Jak chciałam zeby mi dała zdjęcie usg to powoedziala ze papier jest drogi i gdyby miała tak dawać każdej pacjentce to by zbankrutowali :| moze i miła i kompleksowa...dla pacjentek które chodzą prywatnie. Wizyty bardzo krótkie. Brak kolejek

Byłam u niej za namową siostry, to była moja pierwsza wizyta u ginekologa. Ok była miła i wydawało się ,że rozumie "moją treme' po zbadaniu stwierdziła ze mam nadżerkę i zaczęła opowiadać o jej wypalaniu ;/ Bratowa namówiła mnie abym poszła z nią do jej lekarza, który stwierdził że NIGDY żadnej nadżerki nie miałam

bo jest OK , lecze sie u niej od 3 lat zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy może czasami nastraszy ale w końcu chodzi tutaj o zdrowie i czasami "strach" bardziej motywuje do działania

Panią Doktor poleciła mi koleżanka i był to strzał w dziesiątkę:-)do Pani Doktor można bez skrępowania zwrócić się z każdym problemem otrzymując fachową poradę. Nie ocenia, nie umoralnia. Zawsze mogłam na nią liczyć. Gdy miałam problemy w ciązy poświęciła mi bardzo dużo czasu - jest bardzo zaangażowana aczkolwiek jej działania podejmowane sa z uwagi na dobro pacjenta. Byłam u wielu lekarzy ale zdecydowanie wracam do Pani Świderskiej. Jest bardzo delikatna podczas badania, podczas każdej wizyty bada piersi - co jest aktualnie niespotykane u ginekologów z krótszym stażem pracy. Dla mnie to ogromny plus. Co prawda gabinet nie jest super nowoczesny - aczkolwiek jest wszystko "czego potrzeba" i jest to rekompensowane ceną. Choć ja korzystałabym z usług Pani Doktor bez względu na cenę. Nawet mając darmowy pakiet medyczny z pracy wolę zapłacić i iść do Pani Doktor, gdyż jest naprawde godna zaufania.

Nie polecam wizyt u tej Pani. Gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, od razu zaczęłam szukać lekarza. Za radą znajomej, udałam się do doktor Świderskiej. Pierwsza wizyta i owszem odbyła się w miłej atmosferze, Pani doktor wydała mi się przyjemnym, znającym się na rzeczy specjalistą. Niestety następne spotkania nie były już tak kolorowe-brak zainteresowania, zero odpowiedzi na pytania, a gdy powiedziałam, że dokuczają mi skurcze, rzuciła, że to 'całkiem normalne'. Było to tak normalne, że trafiłam do szpitala z okropnymi bólami. Wtedy doszłam do wniosku, że pora zmienić lekarza. ...

Nie polecam wizyt u tej Pani.
Pierwsza wizyta i owszem odbyła się w miłej atmosferze, Pani doktor wydała mi się przyjemnym, znającym się na rzeczy specjalistą. Niestety następne spotkania nie były już tak kolorowe-brak zainteresowania, zero odpowiedzi na pytania, a gdy powiedziałam, że dokuczają mi skurcze, rzuciła, że to 'całkiem normalne'. Było to tak normalne, że trafiłam do szpitala z okropnymi bólami. Wtedy doszłam do wniosku, że pora zmienić lekarza. Gdy przy zmianie lekarza chciałam odebrać wyniki swoich badań od Pani doktor, na które dostawałam skierowania (min. grupa krwi, morfologia, glukoza i kilka innych), nagle okazało się, że musiało mi się coś pomylić, bo Ona przecież nie wypisywała mi takich skierowań, bo ZA DUŻO JĄ ONE KOSZTUJĄ (!). Wolne żarty. Poszłam do laboratorium, w którym pobierano mi próbki krwi i wszystkie badania i wyniki się tam znajdowały.
Kobieta jest po prostu śmieszna.

Nie polecam! Poszłam za koleżanką i żałuję. Pierwsze wrażenie okropne - brudny fartuch. Pierwsza wizyta składała się na wykład na temat antykoncepcji hormonalnej, oraz faktu, że prezerwatywa nie chroni przed niczym i generalnie kobiety, które stosują tylko takie zabezpieczenia na pewno chcą mieć dziecko. Generalnie pani doktor chyba wychodzi z założenia, że kobiety muszą mieć dzieci. Druga moja wizyta, umówiona na 8:30 godzinę rano, przede mną dwie pacjentki. Specjalnie wybrałam tak wczesną porę by móc po 9 (policzyłam możliwy poślizg) spokojnie do pracy dojechać. Niestety pani doktor zjawiła się uśmiechnięta w progu przychodni o 8:20 bez słowa przepraszam. Zero szacunku dla czasu swoich pacjentek. Ostatecznie wyszłam jeszcze nie przyjęta po 9. Na 1 wizycie robiłam cytologię, czekając na panią doktor, pani z recepcji przy innych oczekujących wypaliła, że "mam stan zapalny i pani doktor nic mi nie poradzi, może najwyżej coś przepisze". Dla mnie szok, a gdzie tajemnica lekarska? Jestem oburzona ignorancją całego personelu i moja noga na pewno już nie stanie w progu tego gabinetu.

mojej dziewczynie powiedziała ze ma ciąże poza maciczną!!!szok przezylismy!!! kazała przyjść za tydzien ale zaznaczyła gdyby byłe ostre bóle i krwotok to natychmiast mamy jechac do lekarza.po 3 dniach dziewczyna mnie budzi i płacze!!krwotok!!!szybko do szpitala na pomorzany.Pani w recepcji zrobiła wielkie oczy jak to nosić ciąże pozamaciczną,to sie odrazu kwalifikuje do usunięcia,kolejny szok.Zaczeli robić USG,brak ciąży,kolejne innym urządzeniem i dalej nic!!w końcu test BHCG,wyzedł 0,1mIu/ml.ozncza to brak ciąży n 100 % NIE POLECAM JEJ,WRĘCZ ODRADZAM.

Do Pani doktor chodzę od 15 lat, gdy byłam w ciąży ze starszą córką. Mam do niej pełne zaufanie. Zawsze doradzi, gdy trzeba wytłumaczy 2 i 3 raz, aż zrozumiem o co chodzi. Przez te 15 lat nigdy nie zdarzyło się, żebym w razie potrzeby nie mogła zasięgnąć Jej porady przez telefon. Poleciłam Panią doktor moim koleżankom (jedna przyjeżdża z Kołobrzegu), a i moja córka bedzie pacjentkom Pani doktor.:)

MOJA ZONA W PORE ZREZYGNOWALA Z WIZYTY U PANI EWY,I DZIEKI BOGU...MIAŁA SILNE BÓLE PODBRZUSZA W 16 TYGODNIU,PRZENIOSLA SIE DO INNEJ GINEKOLOG NA PRAWOBRZEZU I MAMY 12 MISEIECZNEGO ZDROWEGO SYNKA.TAK NA MARGINESIE MOJEGO BRATA ZONA MIALA PODOBNE OBJAWY JAK MOJA ZONA I STRACILA DZIECKO W 2 DZIEN SWIAT.PANI EWA NIE JEST DROGA DLATEGO ZE MA STARY SPRZET.ZASTANÓWCIE SIE PRZYSZLE MAMY.MAZ MARCIN