dr n. med. Ewa Świebocka

1,7
1,8
1,9
1,6

Pani Doktor zleciła dziecku wykonanie trzech paneli alergicznych z krwi (połowa marca) od razu wykonane wszystkie razem wynik wszystkich po 12 dniach. Dziecko faszerowane od dwóch miesięcy sterydami i antybiotykami Pani doktor zleciła trzy porady żeby omówić wyniki. 28/04 zadzwonila z wynikiem Jednego panelu informując że z kolejnymi zadzwoni odpowiednio 12 i 14 maja. Proszę Pania doktor że niespełna dwuletnie dziecko od marca jest na antybiotyku że laryngolog i pediatra czekają na te wyniki bo nie wiedzą jak dalej prowadzić leczenie. Pani Doktor powiedziała że nie powie, ale wypisze steryd do nosa żeby dalek zapuszczać, tłumacze że ten steryd nie pomaga że nie widzę różnicy, Odpowiedź pani doktor że jak dziecko nie jest uczulone to on nie pomoże i tak. I teraz co pani doktor miała na myśli? Że według pozostałych wyników dziecko nie jest uczulone więc nie pomoże czy dziecko jest uczulone skoro wypisuje lek? Szczyt niedorzeczności,braku empatii, w sumie braku kompetencji i bezczelności. Szkodzenie zdrowiu pacjenta, sprawa zgłoszona do nfz

Totalna porażka. Pani dr chyba pracuje za kare. Nie powinna mieć kontaktu z dziecmi. Olewanie sprawy i wyśmiewanie. Strata czasu i nerwów. Nie polecam.

Nie polecam!!! Człowiek czy nie zna się na swojej pracy, czy nie umie..nie wiem, najgorszy lekarz którego spotkałem w Białymstoku, żadnych dobrych porad nie otrzymałem, a zapłaciłem 200zł! Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy.

Nie polecam!!! Już po pierwszej wizycie miałam ochotę wyjść. Pani doktor doradziła kurs odczulania, natomiast nie wytłumaczyła co to jest, tylko powiedziała przeczytać w internecie. Cały czas czułam się atakowana.

Szczerze? Przez całe swoje życie nie spotkałam gorszego lekarza. Nie kwestionuję kompetencji bo ciężko coś określić po 3 minutach, ale nie rozumiem jak można byc tak nieuprzejmym wręcz wrednym dla pacjenta. Miałam ochotę zabrać córkę i wybiec. Czułam się atakowana i poniżana. Rozumiem że to wizyta na NFZ ale chyba pani doktor nie robi tego w ramach wolontariatu tylko otrzymuje pensję. Nie polecam!!!!!

Nie polecam! Bardzo nieuprzejma Pani doktor co da się wyczuć od razu przy samym wejściu. Tak jakby pracowała za kare...

Pani docent nie powinna pracować z ludźmi, a już na pewno nie z dziećmi! Nie jest to lekarz z powołania, raczej dla nazwy i dla pieniędzy. Bardzo nieprzyjemna dla dziecka, bada ostro, niemal brutalnie. Z dzieckiem nie rozmawia, rodzicom nie tłumaczy. Nie wiem czy zna się na fachu, bo tylko wypisuje recepty. Czas na refleksję pani docent!

Czas na refleksję pani docent!

Bardzo słaba alergolog, niestety zmieono poprzednia i musiałem się udać do niej po zmianie. Wypisywanie leków nie tych które chce mi wepchnąć z wielką łaska, na sam moj widok ma niechęć i wpycha inne osoby przed moją wizyte na siłę.

Zdecydowanie nie jest to lekarz godny polecenia. Wizyta miała miejsce w dsk. Synkowi zlecono pobranie krwi kiedy się o tym dowiedział rozpłakał się a pani zwróciła się do niego: „co Ty baba jesteś czy chłop? Co ty płaczesz?” (Synek ma 6 lat) Pani docent miała obiekcje dotyczące wychowania synka bo zapytałam go czy może jednak dzisiaj pobierzemy krew (zawsze przygotowujemy go na badanie krwi - rozmawiamy z nim i bawimy się w pobieranie krwi). Brak podejścia do dzieci!!!!! Jest nieuprzejma, niekompetentna, wyniosła i protekcjonalna. Żałuje ze trafiliśmy do niej.

Tragedia. Wizyta 4min. Steryd. Brak jakiegokolwiek skierowania na testy alergiczne. Nie uprzejma. Nie polecam. Nie powinna pracować z dziećmi.