dr n. med. Ewa Szydło

Internista, Endokrynolog

2,6

Ta starsza pani zawsze odpowiada na nurtujące nas pytania. Będąc u niej na wizycie dowiedziałam się sporo o swojej chorobie. Nie ma problemu z dostaniem się na wizytę. Zawsze pomocna, nie straszy i jest cenowo "niedroga".

Tragedia. Na mojej tarczycy przy użyciu usg nie widziała 2 cm guza, więc zastanawiam się, czy tarczycę w ogóle widziała. Stwierdziła poza tym, że moje wyniki są w dolnej granicy normy, więc czuć już się mogę źle ale leków mi nie poda bo to nadal jest norma. Równie dobrze mogła powiedzieć "Przyjdź jak ci się pogorszy, a póki co się męcz". U dr Hajdukiewicz znalazłam się przypadkiem, bo któż po usg tarczycy idzie na kolejne usg tarczycy u innego lekarza, skoro niby wszystko jest ok? W ciągu tygodnia miałam biopsję podbraną u niej przez onkologa. Za cały zabieg prywatnie w obecności 2 spacjalistów płaciłam 150 zł. A u dr Szydło 70 zł. Sens był taki jak pójść do wróżki...... Albo przepić!

Bardzo miła starsza Pani. Co najważniejsze, w dawkowaniu leku kieruje się samopoczuciem pacjenta, nie tylko tzw. normami. Bardzo otwarta, rozmowna, mimo zaawansowanego wieku relatywnie ma sporą wiedzę na temat chorób tarczycy. Poza tym nie jest tak skomercjalizowana jak inni lekarze z tym samym albo mniejszym poziomem wiedzy.

Bardzo miła pani doktor.Opowiedziała mi wszystko obrazowo i zrozumiale.Uspokoiła mnie.Wykonała szczegółowo Usg tarczycy na porządnym i nowoczesnym sprzęcie. Jestem mile zaskoczona pomimo tych opinii ,które ma i z nimi się teraz nie zgodzę.Polecam widać ,że to doświadczony lekarz.

Pacjęta ma gdzieś.Mnie uczyła jak sobie samemu badać tarczycę. Jak ide do lekarza to chce żeby mnie zbadał i powiedział czy mam brać tabletki czy jest dobrze a nie uczył mnie jak się samemu badać w końcu to ona jest lekażem nie ja.

Kilka lat temu powiedziała mi że moje problemy się skończą wraz z końcem młodości-doskonała,"podnosząca na duchu"diagnoza.

Kilka lat temu powiedziała mi że moje problemy się skończą wraz
z końcem młodości-doskonała,"podnosząca na duchu"diagnoza.

Nie jest kompetentna i przez to że wciska kit pacjentom bo sie nie zna na endokrynologii można "odlecieć".

bardzo fajna. wcześniej chodziłam do kubisiaka przez pare lat nie wiedziałam czy mam nadczynność czy niedoczynność, a dr szydło od razu stwierdziła niedoczynność. za kazdym razem posieca mi całą swoja uwage, na kazde pytanie spokojnie mi wszystko tłumaczy- pomimo iz chodze na kase chorych. bardzo sympatyczna pani.POLECAM!

bardzo nie miła, pacjenta i jego problemy ma gdzieś

bardzo nie miła, pacjenta i jego problemy ma gdzieś