lekarz Ewa Szydłowska-Szarmach

Bardzo profesjonalna Pani doktor! Wszystko jak powinno być,szczegółowo opowiada o wszystkim, bardzo pomocna ,przede wszystkim bardzo delikatna . Pierwszy raz mogę stwierdzić, że wizyta u ginekologa może być przyjemna . Polecam z całego serca!

Mieszkam w Norwegii, będąc w kraju na święta chiałam się przebadać i założyć wkładkę domaciczną w google wyszukałam tą przychodnię a ponieważ rodzice mieszkają w Pszczółkach zdecydowałam się zadzwonić do przychodni Medivec do dr Szydłowskiej-Szarmach i zapytać o termin i koszt.Panie w rejestracji w ogóe nie zorienowane a więc pewnie tego w ogóle nie robią tyko po co pisze w trzech głównych punktach cytologia, prowadzenie ciąży, wkładni domaciczne.Sugerując się tym można się domyślić że to są rzeczy najczęściej wykonywane a jednak brak informacji brak wiedzy o cenie powoduje że do ...

Mieszkam w Norwegii, będąc w kraju na święta chiałam się przebadać i
założyć wkładkę domaciczną w google wyszukałam tą przychodnię a ponieważ
rodzice mieszkają w Pszczółkach zdecydowałam się zadzwonić do przychodni
Medivec do dr Szydłowskiej-Szarmach i zapytać o termin i koszt.Panie w
rejestracji w ogóe nie zorienowane a więc pewnie tego w ogóle nie robią
tyko po co pisze w trzech głównych punktach cytologia, prowadzenie ciąży,
wkładni domaciczne.Sugerując się tym można się domyślić że to są rzeczy
najczęściej wykonywane a jednak brak informacji brak wiedzy o cenie
powoduje że do tej Pani ani do tej przychodni na pewno nie pójdę.Ocenaiam
ją organizacyjnie bardzo słabo.

byŁam u dr Flis i nie polecam to żaden fachowiec to babo konował omijajcie "to " szerokim łukiem Flis najgorsza lekarka pod słońcem.

byŁam u dr Flis i nie polecam to żaden fachowiec to babo konował omijajcie
"to " szerokim łukiem Flis najgorsza lekarka pod słońcem.

Pierwszy raz (a proszę mi wierzyć, że byłam u wielu ginekologów) lekarz potraktował naprawdę poważnie moje problemy, nie zbywając kolejnymi nie pomagającymi lekami. Dodatkowym plusem jest to , że doktor Szydłowska-Szarmach jest przemiłą osobą, sprawia, że tak niekomfortowa sytuacja jaką jest wizyta u ginekologa, jest miłym doświadczeniem. Naprawdę jest to pierwszy w moim życiu lekarz, który jest i sympatycznym człowiekiem i kompetentnym fachowcem. Szczerze polecam, nie mam nawet pół zarzutu w stosunku do Pani Doktor.

Po mało przyjemnych doświadczeniach z innymi lekarzami wizyta u pani doktor okazała strzałem w dziesiątkę. Miła, uśmiechnięta, rzeczowa, a przy tym bardzo delikatna. Zrozumiałym językiem odpowiadała na moje pytania. Gabinet nowy, czysty, wszystkie urządzenia nowoczesne. Zdecydowanie polecam.