2,9
2,9

Umówiłem się na wizyte online o przedłużenie zwolnienia lekarskiego ponieważ moje objawy choroby nie zostały do końca wyleczone. Pani w bardzo niemiły wręcz krzykliwym tonie powiedziała że zwolnienia mi nie wystawi na teleporadzie. Jestem wstanie przyjąć odmowę ale dlaczego w tak nie miły sposób traktować Pacjenta i wręcz mieć pretensje do niego.

Podczas teleporady pani doktor powiedziała, że nie pomoże mi zdalnie i żebym się udał z dzieckiem do przychodni i ona je obejrzy, bo bez badania przy takich objawach mogłoby być źle. I miała rację. Przyjechałem więc na wizytę, pani doktor nas przyjęła bez problemu gdy powiedziałem w rejestracji że pani doktor nalegała na badanie stacjonarne. Okazało się, że dziecko miało zapalenie płuc i musiało być leczone w szpitalu więc bardzo dziękuję za troske, bo przecież są lekarze którzy na teleporadzie na kaszel zalecają po prostu syrop i odsyłają z tzw."kwitkiem". Polecam jak najbardziej. Dlatego wgl nie rozumiem tej opinii wyżej, że ktoś miał wielki problem, że pani doktor prosiła o wizytę stacjonarna z jego dzieckiem.

Tragedia :) Pani powiedziała mi w trakcie porady, że nie udzieli mi wskazówek poniewaz musi zobaczyć dziecko. W takim razie po co w ogóle ta teleporada za która wydałem pieniądze?

Tragedia :)

W takim razie po co w ogóle ta teleporada za która wydałem pieniądze?

Pediatra bez empatii, powołania do pomagania innym. Zgłosiliśmy się na wizytę z niemowlakiem, które dostało wysypki na całym ciele, było ospałe, zmęczone, wykazywało brak apetytu, jego stan mógł zagrażać życiu. Niestety zarezerwowaliśmy pierwszą i jedyną wolną wizytę zaraz po przebudzeniu dziecka i nieznacznie się spóźniliśmy. Mimo, że recepcjonistka przedstawiła stan dziecka, pediatra odmówiła przyjęcia i obejrzenia dziecka. Tak więc zostaliśmy bez pomocy, bo to była sobota i nie było żadnych wolnych terminów do innych specjalistów.

Pani doktor ma pretensje do rodzicow o to ze dziecko jest zapisane do przychodni. Przy pierwszej wizycie z noworodkiem poczulam sie jak intruz w jej gabinecie i jakby mojemu dziecku nie należała się opieka medyczna.

Bardzo dobry lekarz!!! Dziś trudno o takich i cieszę się że przepisałam do niej dziecko. Polecam wszystkim jeśli cenią zdrowie swoich pociech!

nic dodać do w/w punktacji. POLECAM GORĄCO

nic dodać do w/w punktacji. POLECAM GORĄCO

Świetny lekarz, bardzo miła osoba. Leczy moje dzieci od kilku lat (po wcześniejszych dość długich poszukiwaniach dobrego pediatry w Grójcu)i jest zdecydowanie najlepsza. Ma dużą wiedzę, patrzy na dziecko kompleksowo, wszystko dokładnie tłumaczy, nigdy nie robi problemów, gdy jest jakaś potrzeba wykonania dodatkowych badań, czy skierowania do specjalisty. Wielokrotnie było tak, że trafnie rozpoznała u dziecka chorobę, której inni lekarze nie zauważyli lub zbagatelizowali. Ma dużą cierpliwość do dzieci i dobry kontakt z nimi. A najlepszą rekomandacją jest chyba to, że kolejki do niej są dłuuugaśne i trudno jest się dostać na wizytę. No i nie do pomyślenia jest, aby w czasie jej dyżuru do gabinetu wchodzili bez kolejki i przesiadywali tam przedstawiciele firm farmaceutycznych ze swymi ofertami (co ma nagminnie miejsce w przypadku innych przyjmujących w przychodniach lekarzy). Jedyny minus w kontakcie z p. Szymańską, to to, że nie przyjmuje ona prywatnie.

nie polecam! osoba na nieodpowiednim stanowisku! tacy lekarze nie powinni pracować, a szczególnie z dziecmi.