Dietetyk z wykształcenia (Zdrowie Publiczne - Uniwersytet Szczeciński ; Poradnictwo Żywieniowe i Dietetyczne - SGGW ; Coaching dietetyczny - UO. Uniwersytetu Warszawskiego) oraz przede wszystkim z powołania. Autorka wielu publikacji i szkoleń. Gość w audycjach radiowych i telewizyjnych. Właścicielka strony www.DietaiFitness.pl , na której publikuje artykuły z zakresu dietetyki i fitnessu.

Przed spotkaniem proszę o spisanie żywienia z ostatnich 4 dni oraz zabranie ze sobą najświeższych badań.

Przyjmuję w Warszawie i w Łodzi.
W Łodzi bywam nieregularnie, więc jeśli nie ma wolnego terminu najlepiej skontaktuj się emailem: ewa@dietaifitness.pl lub telefonicznie 504901933
W Stargardzie Szczecińskim możliwe są jedynie wizyty domowe parę razy w roku (bywam tam nieregularnie), dlatego najlepiej zadzwoń pod numer podany na mojej stronie www.dietaifitness.pl

Skupiam się na indywidualności pacjenta. Każdy z nas jest inny i dlatego żywienie musi być podporządkowane wszelkim aspektom życia człowieka.

Pomogę nie tylko poprzez rozpisanie planu żywienia ale przede wszystkim zależy mi na tym aby pacjent zrozumiał jak jeść i dlaczego. Cały czas podczas rozpisanej diety pacjent jest pod moją opieką, co oznacza, że może do mnie zadzwonić czy napisać z jakimkolwiek pytaniem żywieniowym, czy fitnessowym, jeśli coś nie będzie smakowało, również wymienię taki posiłek na inny. Pomogę również w motywacji oraz ćwiczeniach.

Należę do Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto. Sama jestem chora na Hashimoto już wiele lat. Z własnego doświadczenia oraz osób, które prowadziłam - pomagam zrozumieć chorobę i zmniejszyć objawy.

Zapraszam na moją stronę internetową, na której można przeczytać wiele artykułów na temat zdrowego żywienia, ćwiczeń oraz przepisy: www.DietaiFitness.pl

Jeśli potrzebujesz codziennej motywacji zapraszam na mój fp: www.facebook.com/DietaiFitness :)

Wreszcie trafiłam na dobrego dietetyka! Ktoś, kto naprawdę mnie słucha i nie stara się za wszelką cenę wprowadzić swoich widzimisi. Pani Ewa zawsze znajdzie kompromis i wytłumaczy co i jak działa. Mam dużo chorób współistniejących (w tym autoimmunologiczne) i wszystko zostało zawarte w diecie, rozpisanej tak, aby brać pod uwagę moje treningi. Do tego zawsze się mogę do Pani Ewy odezwać jeśli mam problem, oddzwoni w wolnej chili albo odpisze na maila. Polecam bardzo!!

Pani Ewa jako dietetyk wykazuje się dużą znajomością wiedzy dotyczącej żywienia. Wsłuchuje się w to co mówi pacjent i potrafi znaleźć dobre rozwiązanie. Podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie. Przed planowaną dietą prosi o wyniki i dopiero po otrzymaniu wyników przygotowuje dietę. Jestem zadowolona z pomocy Pani Ewy i polecam jej osobę.