lekarz Ewa Trzebińska

Neurolog

ABSOLUTNIE NIE POLECAM I ODRADZAM WIZYTĘ U LEK. NEUROLOG EWY TRZYBIŃSKIEJ-FRYDRYCHOWSKIEJ. SPECJALISTKA ZAMIAST BADAĆ I POSTAWIĆ DIAGNOZĘ W ZAKRESIE NEUROLOGII, PONIŻAŁA MNIE I MÓWIŁA BEZCZELNE UWAGI NA TEMAT MOJEGO WYGLĄDU ORAZ NEGOWAŁA ISTNIENIE MOICH TIKÓW NERWOWYCH, PONIEWAŻ PO MINUCIE OD WEJŚCIA DO JEJ GABINETU „ŻADNYCH NIE ZAUWAŻYŁA”. Odradzam wizytę u tej osoby jakiejkolwiek młodej osobie oraz kobiecie. Mojej mamie dawała podobne uwagi już trzy lata temu. Jeżeli tak Pani lekarka próbuje sobie podnieść swoje ego, to raczej proponowałabym podnosić je sobie sukcesami w zakresie neurologii. Dodam, ze to była prywatna wizyta, której zarządałam usunięcia i zwrotu pieniędzy. Ta osoba nie zasługuje na niczyje ciężko zapracowane pieniądze. PS. Proponuje przeczytać opinie na temat specjalistki na znanym lekarzu, ponieważ jej diagnozy tez pozostawiają wiele znaków zapytania.

Nie polecam tego lekarza, brak zrozumienia i empati. Komentarze na temat wyglądu nie na miejscu. Córka przyszła po pomoc z wielkimi nadziejami, a została obrażona. Wizyta została przerwana poniewaz córka opusciła gabinet i udała sie na recepcję ze skargą na lekarza. Uważam, że to skandal i ktoś powinien tej pseudo lekarce uświadomić, ze komentarze na temat wygladu zostawi dla siebie. Nie muszę dodawać, że była cała roztrzęsiona, płakała chyba nie takiej pomocy oczekujemy od tej lekarskiej mafii.

Polecam ! Pani doktor, bardzo miła i kompetentna. Zleciła wszystkie badania oraz wytłumaczyła co u jak.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, pomogła mnie i paru znajomym.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, pomogła mnie i paru znajomym.

Kazała brać ibuprom bo Przecież nie przepisze mi morfiny . Jakby inne leki przeciwbulowe nie istniały . Odesłała mnie do lekarza ogólnego który ma mnie leczyć, a który skierował mnie do niby specjalisty. Może gdybym była znajomą to znalazły by się zabiegi i odpowiednie leki.

lekarza cechuje profesjonalizm oraz kultura i uprzejmość

lekarza cechuje profesjonalizm oraz kultura i uprzejmość