Ewa Urbaniec

Alergolog

Myślę, że moja opinia jest jak najbardziej stosowna. Leczyłam się u Pani Ewy od 7 roku życia. Byłam chora 6 razy do roku, standardowo wiosna i jesień + inne pory roku. Lekarze rodzinni przepisywali antybiotyki do tego stopnia, że mój organizm już po prostu na nie nie reagował. Trafiłam do dr Urbaniec, po testach wyszło, że jestem nietypowym alergikiem gdyż uczulenie miałam i na roztocza i na pyłki (gdzie przeważnie alergicy reagują ja jedno z nich) do tego astma oskrzelowa. Odczulałam się 5 lat! Wraz z serią wziewów, ale co się okazało? Wyszłam z tego. Mogę wychodzić wiosną bez chusteczek w torebce i normalnie sprzątać dom bez leków przeciwalergicznych i calcium litrami :) Nie mam już przy sobie Ventolinu na astmę. Po 5 latach wróciłam jedynie z zapaleniem oskrzeli gdzie ponownie lekarze rodzinni nie dawali rady- seria antybiotyków przez miesiąc (6 różnych). I znowu wystarczyły leki doraźne, ale odpowiednio dobrane. To bardzo doby specjalista! Polecam.

Zdecydowanie polecam i dziekuję za opinie na tej stronie, bo dzieki nim zgłosiłam się o pomoc do Pani doktor. Trafiłam do niej w 6 miesiącu ciąży z przewlekłym zapaleniem zatok. Męczyłam się od września do grudnia zanim trafiłam do tej Pani. Wcześniej odwiedziłam 3 laryngologów, kilkukrotnie prosiłam o pomoc lekarza ogólnego. Wszyscy rozkładali ręce, twierdzili, ze niewiele mogą zrobić i odsyłali do kolejnych specjalistów. Pani doktor wyciągnęła mnie z wielkiej męczarni. Byłam wyczerpana fizycznie i psychicznie, bo nie mogłam oddychać, spać, z trudem jadłam i z trudem funkcjonowałam. Metody okazały się trafne, obyło się bez anytbiotyków, a wszystko było dozwolone w ciąży. Bardzo polecam, a zwłaszcza ciężarnym paniom, bo jak sama Pani doktor przyznała ma pod swoja opieką ciężarne pacjentki, więc mój przypadek nie był jej obcy.

bardzo dobry lekarz,kompetentny, rozumie pacjenta,dobrze dobiera leki a co naj ważniesze słucha pacjenta

Leczy córkę na astmę oskrzelową i jestem bardzo zadowolona. Jest miła, bada dokładnie, wszytko tłumaczy a co ważne przepisuje tak leki ze pomagają. No i wie jak postępować z dziećmi :)

Może prywatnie gdy przyjmie pacjenta jest ok ,a tak potrafi pokazać drzwi,gdy pacjent- a szczególnie mały pacjent potrzebuje pomocy .Nie polecam są mniej sławni lekarze którzy też wspaniale leczą .

Jest to jeden z nielicznych lekarzy, którzy naprawdę przejmują się pacjentem. Pani doktor wyciągnęła mnie z takich stanów astmy, że wydawało mi się że wyląduję na tamtym świecie. chodzę do niej 13 lat, astma prawie nie daje objawów.Do tego wszystkiego jest niesłychanie sympatyczna. Polecam ją wszystkim alergikom!!!