lekarz Ewa Wiatroszak

Neurolog dziecięcy

Miła i kompetentna lekarka. Dokładnie badała dziecko, wszystko wyjaśniła. Raczej rozumie swoich młodych pacjentów. Przepisała odpowiednie preparaty. Moje subiektywna opinia - bardzo dobra.

Zdecydowanie nie polecam . Przez 10 lat leczyłam córke u Pani Doktor Wiatroszak na padacze zdiagnozowana przez innego lekarza. Na słabe napiecie mięśniowe , zachwiania równowagi i inne umiała tylko zapytac czy córka jest rahabilitowana ? żadnej informacji na temat choroby , żadnej informacji na temat jakie cwiczenia - nic tylko pytanie - czy jest rachabilitowana ? !!! po wizycie u innego neurolaga jest podejrzenie dzieciecego parazenia mózgowego - no cóż dla Pani DOKTOR Wiatroszak to chyba za duże wyzwanie .

Jest lekarzem konsekwentnym.Na pierwszy rzut oka wydaje się być nieuprzejma ale to tylko pozory które zazwyczaj mylą.Ma bardzo duże doświadczenie co do leczenia dzieci.Mój syn którego mi leczyła 6 lat w tej chwili jest zdrowym 17 letnim chłopcem bardzo ale to bardzo dużo pani doktor zawdzięczam.a wiec polecam ją z całego serca nawet gdy sprawia na pierwszej wizycie nieuprzejmą doktor.wizyty moje były zawsze na kasę chorych.zero wizyt prywatnych.ps. ludzie nie piszcie bzdur!!!!!!!

Bardzo niesympatyczna Pani Doktor ktora traktuje pacjenta strasznie nie polecam

Bardzo niesympatyczna Pani Doktor ktora traktuje pacjenta strasznie nie polecam

Na pierwszej wizycie, lekarz przedstawił i wytłumaczył chorobę oraz metodę leczenia, wzbudza zaufanie, jest uprzejma. I poświęca w miarę czas pacjenotwi. Spełnia moje oczekiwania.

po zagubieniu karty choroby jestem zdecydowanie na nie

po zagubieniu karty choroby jestem zdecydowanie na nie

zdecydowanie nie polecam, będąc z dzieckiem na wizycie odniosłam wrażenie, że przeszkadzamy Pani Doktor, a jedyne co interesowało Panią to sytuacja rodzinna...

Świetny, kompetenty, znakomity lekarz SPECJALIST! Polecam każdemu.

Świetny, kompetenty, znakomity lekarz SPECJALIST! Polecam każdemu.

Lekarz bardzo kompetentny, niestety Pani Doktor jest trochę mało kontaktowna, trochę ciężko się od niej dowiedzieć, jak dalej może postępować choroba, jak ją leczyć, jaką brać rehabilitację itp.

Szkoda, że Pani doktor jest taka "POWIERZCHOWNA"wizyty są tylko prawidłowe ale nic więcej. Chcialabym aby pacjent dowiedzial się o swojej chorobie wszystko to co lekarz wie z tych wszystkich cyferek, wykresow itp.Pani doktor nic nie tłumaczy nie radzi, pacjent odczówa iz jest tylko statystyką dla funduszu zdrowia, życzę więcej otwartości do chorych...