lekarz Ewa Wiśniewska

Lekarka bardzo miła konkretna i fachowa, można zdecydowanie napisać ze jeszcze nigdy nie odmówiła pomocy a diagnozy u Miłosza (2lata) i Lili (7 lat) zawsze celne i skuteczne. Polecam jak nikogo!! i dziękujemy :)

lekarka zdjagnozowała zapalenie oskrzeli u naszego dziecka, oczywiście przepisała antybiotyk i masę sterydów wziewnych, dobrze, że po wizycie u niej podjechaliśmy jeszcze do innego lekarza i co usłyszeliśmy - dziecko jest tylko przeziębione, zgłupieliśmy, jak lekarz może się tak pomylić, więc pojechaliśmy do jeszcze innego lekarza, który potwierdził, że na osrzelach czysto. Warto czasami być czujnym

lekarz z prawdziwego zdarzenia i powołania. rewelacyjne podejście do dziecka i rodziców. jak dla mie to super człowiek i lekarz. pomogła nam wielokrotnie. trafne diagnozy. słucha tego co mówią rodzice i wyciaga z tego wnioski. polecam gorąco

Komunikatywna i zna sie na rzeczy. Spoko babka :-)

Komunikatywna i zna sie na rzeczy. Spoko babka :-)

Lekarka przystępna dla rodziców, serdeczna dla maluszka, konkretnie wytłumaczy, zwróci uwagę pomoże.

Zdecydowanie odradzam tego lekarza rodzicom, którzy zastanawiają się w jakie ręce "oddać" zdrowie swojego malucha. Wizyty u lekarza odbywają się w potwornie szybkim tempie - byle mieć małego pacjenta i jego rodziców z głowy. Wszelkie pytania i wątpliwości rodzica kwitowane są zdawkowymi odpowiedziami, po których pozostaje jeszcze więcej znaków zapytania. Moją 3 tyg. córeczkę bez konkretnego powodu (podwyższony, ale nie alarmująco, poziom bilirubiny) umieściła prawie w szpitalu. Dodatkowo naraziła dziecko (no i oczywiście rodziców) na potworny stres - wizyta na izbie przyjęć, bolesne pobieranie krwi, nerwowe oczekiwanie na wyniki badań. Gdyby nie konsultacja u innego pediatry, nie dowiedziałabym się, że dziecko jest zupełnie zdrowe (źle postawiona diagnoza, a co za tym idzie źle zaaplikowane leki, które takiemu malcowi mogły bardzo zaszkodzić). Nie polecam tej lekarki, nie warto ryzykować utraty zdrowia dziecka.