lekarzEwa Woch

Katowice
50,261239619,03819330 32 254 57 98

Kalendarz przyjęć

Pon29.09Wt30.09Śr01.10Czw02.10Pt03.10So04.10Nd05.10
Brak informacji o godzinach przyjęć

Średnia ocena lekarza

Średnia:
3.4512345
4 opinie

• 1

Ja też jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami dot. Pani Doktor. Wizyta trwała dosłownie 4 minuty. Brak wywiadu, pytań które umożliwiłyby być może Pani Doktor lepszą diagnozę. Kiedy ja zaczęłam opowiadać od kiedy się zmagam z problemem, Pani Doktor nie wykazywała żadnego zainteresowania. Wręcz przerywała mi,nie dając dokończyć zdania. Czułam się zlekceważona. Po krótkim spojrzeniu na miejsce zmienione chorobowo Pani Doktor "burknęła" coś pod nosem,nic nie tłumacząc,wypisała receptę i podziękowała mi. Byłam w szoku. Kiedy zapytałam o poradę odnośnie innego problemu z oburzeniem stwierdziła że "to" nie sprawa dermatologa tylko medycyny estetycznej. Dodam ,że po wizycie u innego lekarza, dermatologa dostałam maść i pozbyłam się swojego problemu w zaledwie kilka dni. Wykupiłam też maść polecaną przez Panią Doktor.Niestety nie polepszyła mojego stanu. Jak okazało się po wizycie u innego lekarza, miałam stan zapalny i potrzebowałam lekarstwa, a nie maści nawilżającej i regenerującej jaką Pani Doktor mi przepisała. Zdecydowanie nie polecam nikomu. Ja osobiście bardzo żałuję że trafiłam na Panią Doktor.

• 2
  • 3
  • 3
  • 2

Jestem zaskoczona pozytywnymi opiniami o P. doktor. No chyba, że sposób leczenia zależy od sposobu finansowania. Byliśmy z synkiem u Pani doktor na Lompy w Katowicach(wizyta publiczna). Pani doktor źle zdiagnozowała dziecko, wydała diagnozę dosłownie zza biurka, a po kilkumiesięcznym leczeniu skierowała nas na zabieg pod narkozą (roczne dziecko!) Niestety chirurg miał takie samo podejście jak Pani doktor i dziecko niepotrzebnie uśpiono, a za chwilę wybudzono bez żadnego leczenia. Dopiero rok później trafiliśmy na lekarza, który postawił poprawną diagnozę.

• 5

do pani dermatolog trafilam przypadkiem,moja corka jest alergikiem,miala robione setki testow platnych,wychodzilo z testow ktore byly robione zima ze ma uczulenie na pylki traw,wkoncu przyjela nas pani dermatolog malutka i filigranowa kobietka,niemialam ochoty isc znowu do nastepnego dermatologa,ale powiedzialam sobie co mi tam.Moje dziecko drapalo sie az do krwi i nikt nieumial jej pomoc.Pomogla jej pani Ewa ktora zrobila jej testy plastrowe na plecach,musielismy przyjezdzac 2 razy po 12 godzinach i po 24,co sie okzazalo ze corka jest uczulona na kobalt(witamina b12).Pani doktor opowiedziala jak ztym życ,wydrukowala co moze jesc a co powinna unikac -corka ma 12 lat ,minelo 5 lat i jestem zadowolona ze trafilam wlasnie do pani Ewy.Polecam tego lekarza jest kompetentna i wie co robi.

• 5

Idąc do Pani doktor nie wiedziałam, że jest homeopatą, to mnie mile zaskoczyło. Dostałam receptę na robiony lek, który pomógł, co uważam za najważniejsze. Pani doktor wyjaśniła jakie powinny być jeszcze zrobione badania, syn był po szkarlatynie i miał dziwne objawy na piszczelach. Trochę się dostało pani pediatrze, od której miałam skierowanie. Natomiast ja wyszłam zadowolona i uświadomiona a objawy u syna ustąpiły po regularnym używaniu "maści". Dziękuję

Wystaw opinię

Musisz podać wszystkie oceny

Zanim dodasz opinię

1. Nie dodawaj opinii pod wpływem emocji. Często taka opinia jest nierzetelna.
    2. Postaraj się ocenić lekarza jak najobiektywniej.
    3. Postaraj się ocenić każdy 6 z elementów wizyty oddzielnie.
    4. Pamiętaj, że nie zawsze nieuprzejmy lekarz jest niekompetentny.
    5. Pamiętaj, że nie zawsze krótka wizyta jest nieskuteczna.
    6. Gdy jesteś niezadowolony z wizyty, napisz co było nie tak i dlaczego.
    9. Opinie bez adresu e-mail mogą zostać usunięte przez lekarza.
    display statlastseen stat