prof. dr hab. n. med. Ewa Wójcikiewicz-Osuch

Laryngolog

Pani Profesor to świetny specjalista. Potrafi się zając pacjentem zarówno w przypadku zwykłego przeziębienia jak i cięższych przypadków. Leczę się u niej już od kilku lat.

Pani Profesor ma złote ręce. Świetny chirurg, spokojnie wszystko mi wytłumaczyła. Profesjonalna, życzliwa. MB

MB

Kilkanaście lat temu miałem naczyniowłókniaka młodzieńczego blisko głównej żyły w zatoce nosowej. Operacja była bardzo skomplikowana i poprzedzona w dzień przed zabiegiem zatykającym żyły. Pani profesor Ewa nie miała żadnego tytułu (była zwykłą lekarką) i podjęła się jako jedyna w Polsce tej operacji. Operacja przebiegła bezbłędnie. Więcej nic nie muszę dodawać. Z pewnością jest więcej ludzi, którym uratowała życie. Jest profesjonalistką w swoim zawodzie i lekarzem z powołania.

Pani Profesor chociaż mówi mało, to leczy świetnie. MA

Pani Profesor chociaż mówi mało, to leczy świetnie.
MA

Pomimo braku czasu pacjent nie odczuwa atmosfery pośpiechu.

Pomimo braku czasu pacjent nie odczuwa atmosfery pośpiechu.

bardzo dobre podejscie do pacjeta, wszystko zostało przekazane w sposób profesjonalny. POLECAM W 100% to dla mnie jedna z lepszych specjalistek w kraju

Wspaniały lekarz. Trafiłam z guzem ślinianki i po 2 m-c było już po wszystkim. Zero porażeń nerwów twarzy. byłam pod wrażeniem, że Pani Prof.osobiście zajęła się moim przypadkiem od początku do końca, łącznie z zapisaniem na operację. Bardzo dziękuję i polecam wszystkim . Fakt być może nie jest osobą zbyt rozmowną, ale przecież nie wszyscy chcą znać najdrobniejsze szczegóły. Niektórzy chcą po prostu wyzdrowieć bez skrupulatnych dociekań co,po co i dlaczego. Jeszcze raz dziękuję.

Wspaniała specjalistka, budzi maksymalne zaufanie. Chirurg, onkolog.

Wspaniała specjalistka, budzi maksymalne zaufanie. Chirurg, onkolog.

Byłam trzykrotnie operowana przez Panią Profesor. Niestety mam przewlekłe schorzenie i wracam na oddział laryngologiczny regularnie. Mnie osobiście podoba się konkretne i uprzejme podejście do pacjenta tego lekarza. Faktycznie, nie poświęca nam zbyt wiele czasu i niepytana nie udziela obszernych informacji. Jeżeli jednak jest się osobą dociekliwą, można uzyskać od niej wyczerpującą porcję wiedzy. Ja odbieram prof Wójcikiewicz jako dobrego specjalistę o wysokiej kulturze. Na sali operacyjnej dbała o mój komfort, upominając mało delikatny personel i rozmawiając ze mną aż do zadziałania narkozy.

Po konsultacji u pani doktor bardzo długo nie mogłem zrozumieć jak taki człowiek może być lekarzem?!.Pracuje na Akademii Medycznej, jestem przekonany, że nie powinna kształcić przyszłych lekarzy.