Ewa Wojtecka

Pediatra

Opinii8

Eryka

28.04.2014

Bardzo mila pani moje dziecko jest jak najbardziej zadowolone z wizt u pani Doktor. A bylam juz u przeróżnych lekarzy i to wlasnie tutaj juz pozostane razem z moim malym diabelkiem bo co jak co ale cierpliwosc pani doktor ma i to duza.

anonim

23.02.2014

Ta Pani nie nadaje sie do leczenia dzieci jest nie uprzejma,z gory traktuje rodzicow nie wolno ja o nic zapytac bo zaraz reaguje nieprzyjemnym tonem nie polecam

11.04.2013

Ci,którzy piszą pozytywne opinie o tej pani chyba nie mieli poważniej chorych dzieci(bardzo dobrze),lecz jest tu wiele negatywnych opinii i ja mam podobną.Leczenie u tej pani zakończyło się tym że dziecko trafiło na dwa tygodnie do szpitala w dość poważnym stanie,strach pomyśleć co by było gdyby wciąż kazała podawać dziecku syrop przeciwgorączkowy(temperatura 40 stopni przez tydzień u dwuletniego dziecka).
Jeśli chodzi o kulturę osobistą to tutaj też tragedia,zazwyczaj wizyty kończyły się walką z tą panią o należny szacunek i pełną informację.
Myślę że niejeden weterynarz wykazuje więcej empatii i zrozumienia niż E.Wojtecka.Znam wiele osób z mojego otoczenia,które zrezygnowały z jej usług,ja sam wolę jeździć do przychodni oddalonej o 16 km chociaż mam na miejscu tą panią .

24.06.2010

leczyłam u tej lekarki swoje dzieci a teraz córka leczy swoje dziecko.Miła,ma podejście do dziecka,wytłumaczy chorobę i jej przebieg.Jestem zadowolona z tej lekarki.Polecam.

23.10.2009

Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Doktor do mojego dziecka .

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wodzisław Śląski"?

Wolności 123

Małgorzata Gamza