Ewa Wojtecka

anonim

23.02.2014
15:42
  • 1

Ta Pani nie nadaje sie do leczenia dzieci jest nie uprzejma,z gory traktuje rodzicow nie wolno ja o nic zapytac bo zaraz reaguje nieprzyjemnym tonem nie polecam

11.04.2013
23:31
  • 1

Ci,którzy piszą pozytywne opinie o tej pani chyba nie mieli poważniej chorych dzieci(bardzo dobrze),lecz jest tu wiele negatywnych opinii i ja mam podobną.Leczenie u tej pani zakończyło się tym że dziecko trafiło na dwa tygodnie do szpitala w dość poważnym stanie,strach pomyśleć co by było gdyby wciąż kazała podawać dziecku syrop przeciwgorączkowy(temperatura 40 stopni przez tydzień u dwuletniego dziecka). Jeśli chodzi o kulturę osobistą to tutaj też tragedia,zazwyczaj wizyty kończyły się walką z tą panią o należny szacunek i pełną informację. Myślę że niejeden weterynarz wykazuje więcej empatii i zrozumienia niż E.Wojtecka.Znam wiele osób z mojego otoczenia,które zrezygnowały z jej usług,ja sam wolę jeździć do przychodni oddalonej o 16 km chociaż mam na miejscu tą panią .

24.06.2010
22:41
  • 5

leczyłam u tej lekarki swoje dzieci a teraz córka leczy swoje dziecko.Miła,ma podejście do dziecka,wytłumaczy chorobę i jej przebieg.Jestem zadowolona z tej lekarki.Polecam.

23.10.2009
13:17
  • 5

Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Doktor do mojego dziecka .

09.10.2009
14:40
  • 1

zdecydowanie NIE polecam! osoba nieuprzejma, niekompetentna i negatywnie nastawiona do pacjentów.

display statlastseen stat