Ewa Wojtecka

2,6
2,7
2,7
2,5

Muszę napisać że jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor. Nigdy, nigdy nie byłam tak źle potraktowana. Nigdy nie spotkałam tak niemiłego lekarza. Jeszcze nie skończyłam mówić co dziecku dolega i jaka jest historia choroby, a Pani Doktor już wyrzuciła z siebie niezadowolenie. Nie wiem czy Pani Doktor w ogóle chciała mnie wysłuchać. Nie tak powinna wyglądać wizyta z 20 miesięcznym gorączkującym dzieckiem u lekarza pediatrii. Jestem zażenowana. Zdecydowanie nie polecam!

Nie polecam u mojego syna stwierdzila angine ropna, nie dalo mi to spokoju i skonsultowalam sie z innym lekarzem pani stwierdzila zapalenie ucha. Dzis bylismy w katowicach w klinice i zapalenie ucha potwierdzone , pani doktor z klinik powiedziala ze na pewno zadnej anginy nie bylo.

Bardzo mila pani moje dziecko jest jak najbardziej zadowolone z wizt u pani Doktor. A bylam juz u przeróżnych lekarzy i to wlasnie tutaj juz pozostane razem z moim malym diabelkiem bo co jak co ale cierpliwosc pani doktor ma i to duza.

Ta Pani nie nadaje sie do leczenia dzieci jest nie uprzejma,z gory traktuje rodzicow nie wolno ja o nic zapytac bo zaraz reaguje nieprzyjemnym tonem nie polecam

Ci,którzy piszą pozytywne opinie o tej pani chyba nie mieli poważniej chorych dzieci(bardzo dobrze),lecz jest tu wiele negatywnych opinii i ja mam podobną.Leczenie u tej pani zakończyło się tym że dziecko trafiło na dwa tygodnie do szpitala w dość poważnym stanie,strach pomyśleć co by było gdyby wciąż kazała podawać dziecku syrop przeciwgorączkowy(temperatura 40 stopni przez tydzień u dwuletniego dziecka). Jeśli chodzi o kulturę osobistą to tutaj też tragedia,zazwyczaj wizyty kończyły się walką z tą panią o należny szacunek i pełną informację. Myślę że niejeden weterynarz wykazuje więcej empatii i zrozumienia ...

Myślę że niejeden weterynarz wykazuje więcej empatii i zrozumienia niż E.Wojtecka.Znam wiele osób z mojego otoczenia,które zrezygnowały z jej usług,ja sam wolę jeździć do przychodni oddalonej o 16 km chociaż mam na miejscu tą panią .

leczyłam u tej lekarki swoje dzieci a teraz córka leczy swoje dziecko.Miła,ma podejście do dziecka,wytłumaczy chorobę i jej przebieg.Jestem zadowolona z tej lekarki.Polecam.

Ja natomiast jestem bardzo zadowolony z podejścia Pani Doktor do mojego dziecka .

zdecydowanie NIE polecam! osoba nieuprzejma, niekompetentna i negatywnie nastawiona do pacjentów.

Jeszcze nigdy nie byłam niezadowolona z wizyty u Pani Doktor. Zawsze punktualna. Ma podejście do dziecka, często moja córeczka nie chce wyjść z gabinetu, siada na kolanach pani Doktor co świadczy o cierpliwości lekarki. Wydaje mi się, że najważniejsze jest nastawienie dziecka do wizyty u lekarza.

Niekompetentna, nieuprzejma, traktująca małych pacjentów jak zło konieczne, zaś ich rodziców - jak wiecznie przesadzających histeryków. Nie traktuje poważnie obserwacji rodzica co do objawów chorobowych u dziecka. Negatywnie rozumiana rutyna zachowań jako lekarza. Wyjątkowo NIE polecam.

Negatywnie rozumiana rutyna zachowań jako lekarza.
Wyjątkowo NIE polecam.