lekarz Ewa Woźniak

Internista, Lekarz rodzinny

Nie polecam byłam dziś!!!! doświadczenie z dzisiejszej wizyty na pogotowiu tak jak piszecie nie wiem czy trawalo 30 sekund tłumacząc pani doktor że bolą mnie pluca że nie mam siły że ledwo doszłam na to pogotowie (Lipsko )usłyszałam aspiryna lekarz rodzinny tyle niech pani doktor uwierzy że pójdę do lekarza rodzinnego skoro nie mogłam otrzymać pomocy z pani strony bo to słyszałam od koleżanek które nie są lekarzami aspiryna nie powinno tam wogole pani być nie dziwię się że dziś ludzie odchodzą zbyt wcześnie skoro mamy takich kwalifikowanych lekarzy jak pani Woźniak pierwszy raz byłam u pani i ostatni jeżeli na panią trafie nie daj Boże nie skończy się na aspirynie naprawde odradzam czytając opinie każdemu wierzę i szerokim łukiem jeśli na traficie na panią doktor domagajcie się swojego bo pani doktor nie wie chyba jak się wypisuje recepty

Ten lekarz to jakiś dramat. Przestrzegam. Brak szacunku do pacjenta, 0 kompetencji. Miałam okazję być pacjentką lek. E. Woźniak w NiŚOZ w Lipsku. Pomimo przekazania wywiadu chorobowego leczenie zostało przekazane mi na kartce z notatnika, zalecenia: syrop na kaszel JUNIOR (mam 27 lat), tabletki do ssania na ból gardła... W tym samym dniu odbyłam wizytę u innego lekarza - wizyta zakończona antybiotykoterapią. Proszę uważać na tę kobietę. Jej brak kompetencji oraz zalecenia "lekarskie" (bardziej przypominają kiepską poradę pierwszej pomocy) mogą doprowadzić do pogorszenia stanu zdrowia niż pomóc w leczeniu.

Ze nie polecam tej pani to mało powiedziane. Miałam nie miła przyjemność naprawić na nią na światalnej opiece. Będąc z dzieckiem z gorączka i bólem gardła badanie trwało 30 sekund zero oslychania czy innych badań które każdy lekarz na wizycie wykonuje. Pani zajrzała w gardło i tabletki do ssania kazała brać i wizytę u lekarza rodzinnego w poniedziałek. Tyle to wiedziałam bez wizyty u lekarza. Nie polecam

Nie polecam. Byłam z dzieckiem i nie polecam. Pani od razu spojrzała i stwierdziła że mały jest zdrowy. Mówiłam, powtarzałam, że ma temperaturę a ona że to z kataru. Tyle. Na drugi dzień wylądowaliśmy u innego lekarza z gorączką 39 i ropna angina.

Ta Pani jest olewcza. Dziękuję dowidzenia. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Nie polecam. Odradzam.

Zero kompetencji i podejścia do pacjenta z wysoką gorączka 39.4 odsyłała mnie z dzieckiem twierdząc że temperatura może utrzymywać się do tygodnia ... ale nie taka temperatura ... kazała podawać groprinosin ja tłumacząc jej że dziecko ma już kilka dni temperaturę olała mnie ... taka osoba nie powinna pracować na takim stanowisku

Ta kobieta nie ma za grosz wiedzy i kompetencji, żeby leczyć ludzi. Odesłała mnie z anginą ropną do domu twierdząc, że gardło czyste -pomimo tego, że jej sugerowałem(ale lekarzem nie jestem więc nie dyskutowalem) Badanie trwało 30 sek. Bez osłuchania, bez zaangażowania jakiegokolwiek. Nie polecam to mało powiedziane - PRZESTRZEGAM!!

Badanie trwało 30 sek. Bez osłuchania, bez zaangażowania jakiegokolwiek.
Nie polecam to mało powiedziane - PRZESTRZEGAM!!

Zero zainteresowania pacjentem, 2 razy w ciągu nocy zostałam odesłana z niczym mając ropnia na czole i opuchliznę wokół oczu. Mimo tłumaczenia ze mam problem z tego typu ropniami nawet nie chciała poprosić chirurga aby zszedł i mnie zobaczył. Łaskawie dostałam skierowanie do chirurga który był w szoku jak zostałam potraktowana, ropień rozcięty a szanowna pani doktor stwierdziła ze nie ma potrzeby. Nie polecam

brak zainteresowania pacjentem, ledwo zajrzała do gardła, nie chciała zajrzeć do ucha, przepisała witaminę C i stwierdziła, że to prawdopodobnie ósemki :) chodzę raz na rok do lekarza i tylko wtedy kiedy naprawdę mnie coś boli nie polecam mocno tej Pani

chodzę raz na rok do lekarza i tylko wtedy kiedy naprawdę mnie coś boli
nie polecam mocno tej Pani