lekarz Ewa Wróbel

Jestem okropnie rozczarowana wizyta u tej Pani Doktor. Z takim brakiem szacunku nie spotkałam się jeszcze u żadnego lekarza. Pani od samego mojego wejścia do gabinetu z dzieckiem była obrażona na cały świat, widać było że przyjmuje nas z łaską. Kazała wyjaśnić w jakim celu przyszliśmy po czym i tak co słowo mi przerywała z góry krytykując chyba wszystko co się dało. Wszystko było nie tak. W pewnym momencie bałam się o cokolwiek zapytać czy cokolwiek powiedzieć. Badanie dziecka trwało krótko, po czym Pani postawiła groźna diagnozę i wizyta była zakończona. Wyszłam z gabinetu przygnębiona, smutna i przerażona. Nie dawało mi jednak spokoju, nie wydawało mi się, że z dzieckiem było aż tak źle. Jeszcze tego samego dnia, 2 godziny później pojechałam do innego lekarza, który rozwiał zupełnie moje wątpliwości - okazało się, że diagnoza Pani Wróbel jest zupełnie błędna, zostałam uspokojona i wysłuchana. Szkoda, że podobny los nie spotkał mnie u Pani Doktor. Naprawdę warto zastanowić się nad sobą i nad zawodem, który się wykonuje. To Pani jest dla ludzi i Pani obowiązkiem jest posiadanie jakiejkolwiek empatii w sobie. Nie mówiąc już o posiadaniu wątpliwej wiedzy medycznej. Moze czas odejść lub zmienić zawód, skoro zwykła wizyta z dzieckiem to dla Pani wyzwanie nie do przejścia. Szczerze odradzam wszytkim, chyba, że ktoś lubi być traktowany jak zło konieczne na wizycie i być może trafić na kiepski humor Pani Doktor oraz błędna diagnozę. Nie polecę nikomu

Chodzę do pani dr.Wróbel od dziecka ,jest uprzejma i bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi , doprowadza chorobę do końca i ma dobre , wręcz znakomite metody leczenia . Przepisuje niedrogie lekarstwa i skuteczne ! POLECAM ! I Pozdrawiam ! ( Mam 12 lat , i p.Ewa naprawde bardzo dobrze mnie zawsze leczyła !

najlepszy pediatra w miescie ! szczerze polecam

najlepszy pediatra w miescie ! szczerze polecam

PANI DOKTÓR JEST SUPER :) POLECAM WSZYSTKIM :)

PANI DOKTÓR JEST SUPER :) POLECAM WSZYSTKIM :)

pani doktór jest super lekarzem polecam ją wszystkim

pani doktór jest super lekarzem polecam ją wszystkim