lekarz Ewelina Bednarska-Kozioł

mąż był zadowolony z wizyty , wzrok mu sie polepszył po dobraniu okularów i pani doktor przepisała krople na pieczenie oka które pomogły.

Wizyta przebiegla przyjemnie, diagnoza postawiona poprawnie i szybko. Jestem zadowolona z wizyty. Pani doktor wytłumaczyła mi wszystko o czym powinnam wiedzieć.

Według mnie Pani doktor jest mało empatyczna udziela tylko informacji jesli sanemu się o to zapyta posługuje się fachowymi, terminami których pacjenci niekoniecznie rozumieją więcej empatii dla pacjentów Pozdrawiam

Według mnie brak jakich kolwiek kompetencji. Mam napady bólu oczu już od dłuższego czasu po wykonaniu badań Pani doktor powiedziała że taka moja uroda i dlatego mnie bolą.